„Warner Bros.“ išmeta Ezrą Millerį iš būsimų projektų

„Warner Bros.“ išmeta Ezrą Millerį iš būsimų projektų

Jau bene dešimtmetį studija „Warner Bros.“ visaip bando sukurti ir pristatyti „Blyksnio“ (angl. Flash) filmą. Ir jau „Teisingumo lygoje“ (angl. Justice League) pasirodęs veikėjas, kurį įkūnijo Ezra Milleris, sužavėjo žiūrovus savo lengvu humoru ir suteikė daug vilčių ateities projektui. Na, o pasirodžius patobulintai „Zacko Snyderio Teisingumo Lygai“ (angl. Zack Snyder‘s Justice League), visi nekantriai ėmė laukti Blyksnio pasirodymo didžiajame ekrane, bet tam koja kiša pats aktorius. Tai skandaluose šiuo metu įsisukęs Ezra Milleris, kurį taip smarkiai dengusi studija nebegali toliau laikyti ateities projektuose.

Dabar aktorius naujienų antraštėse pasirodo ne dėl savo vaidmenų, o dėl vis dažniau jį persekiojančių nesusipratimų. Muštynės baruose, smurtas prieš moteris, net paauglės pagrobimas, dėl kurio minėtosios paauglės tėvai teismo keliu gavo apribojantį orderį. Visa tai supa aktorių ir anksčiau jį dangsčiusi ir visaip šios temos eskaluoti nenorėjusi „Warner Bros.“ galiausiai privalėjo imtis veiksmų. Ir tie veiksmai jau kurį laiką buvo aptarinėjami Holivudo užkulisiuose. Galiausiai, pasklido rimtos kalbos ir „Deadline“ praneša, kad „Warner Bros.“ stabdo bendradarbiavimą su aktoriumi, o paskutinis jo filmas, bent jau teoriškai, DCEU visatoje bus būtent „Blyksnio“ filmas. Taigi, net jei „Fantastinių gyvūnų“ (angl. Fantastic Beasts) franšizė ir bus pratęsta, Vilčius joje jau nebepasirodys.

Na, o pats „Blyksnio“ filmas kaip ir privalo įvykti. Tiesa, jis turėjo pasirodyti dar šių metų lapkritį, bet jo vietą užėmė „Juodasis Adamas“ (angl. Black Adam), o raudonasis greituolis persikėlė į 2023 m. birželio 23 dieną. Yra tikimybė, kad per metus aktorius dar sugebės atsitiesti, tačiau filmas, greičiausiai, jau yra baigtas filmuoti ir studija nukėlė premjeros datą, siekdama nesugadinti savo reputacijos su Ezros šleifu. Bet šis filmas privalomas dėl kelių priežasčių. Ir viena pagrindinė jų – būtent „Blyksnio“ filmas turi labiau išjudinti DC multivisatą, kartu su dviem Betmenais – Benu Afflecku ir Michaelu Keatonu. Na, o paskui – kaip bus, taip.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles