Džonas Snou gali sugrįžti „Sostų karų“ tęsinyje

Džonas Snou gali sugrįžti „Sostų karų“ tęsinyje

Studija „HBO“ vis dar neapleidžia „Sostų karų“ (angl. Game of Thrones) franšizės. Ir šįkart nekalbame apie netrukus pasirodysiančią serialo priešistorę apie Targarianų giminę. Kaip praneša „The Hollywood Reporter“, studija imasi tiesioginio „Sostų karų“ tęsinio, kuriame pagrindinis veikėjas bus Džonas Snou, o į savo itin populiarų vaidmenį turėtų grįžti ir Kitas Haringtonas.

Pasirodžius šioms kalboms, pati „HBO“ nepateikė jokių oficialių pareiškimų, tačiau ir nepaneigė šio „gando“. Tiesą sakant, net dar labiau sustiprino jį, savo Twitter paskyroje pasidalijusi vaizdu su jau legendine serijos fraze tapusiu „Tu nieko nežinai“ (angl. You Know Nothing) ir pačiu Kitu Haringtonu nuotraukoje.

Tikėtina, kad studija kol kas viešai nieko nekalba apie projektą todėl, kad jis yra dar tik pačiose pirminėse kūrybos stadijose. Taip pat, tai būtų gana išskirtinis projektas, nes tai būtų tiesioginis serijos tęsinys ir viskas suktųsi apie Džoną Snou, kuris pagal istoriją tapo tiesioginiu geležinio sosto įpėdiniu. Iki šiol „HBO“ yra paskelbusi apie kelis franšizę supančius serialus, tačiau visi projektai iki šiol buvo apie jau matyto pasakojimo priešistorę.

Taigi, oficialaus patvirtinimo (jei ne paneigimo) dar reiks luktelti, o artimiausias šios franšizės projektas pasirodys jau rugpjūčio 21 dieną. Tai bus „Drakonų namai“ (angl. Houise of the Dragon“, kurio siužetas suksis apie 200 metų iki „Sostų karų“ įvykių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles