Išleistas galutinis „Akvameno“ anonsas

Kartu su ikoniškąjį oranžinį ir žalią kostiumą dėvinčio Atlantidos karaliaus plakatu, išleistas ir galutinis „Akvameno“ (angl. „Aquaman“) anonsas. Likus mažiau nei mėnesiui, „Warner Bros.“ gali jausti didelį spaudimą ir sunkią lūkesčių naštą, kuri spaudžia šį projektą. Tačiau studija daro viską, ką tik gali, kad auditoriją aplink pasaulį įtikintų, jog tai nebus dar vienas blogas žingsnis į nereikiamą pusę. Atrodo, kad Jasono Momoa vaidinamas Arturas Kjuris gali tikrai išgelbėti visų „DC“ komiksų fanų dieną.

Anonsas prasideda įspūdingais kadrais bei iškarpomis iš Arturo Kjurio vaikystės. Taip pat išvystame kadrą, kuriame pagaliau aiškiai pamatome Vulko, kurį vaidina Williamas Dafoe. Tolimesni vaizdai mus nuneša į pačią įvykių širdį bei rodo, kaip mūsų vandenynų herojus bando atsiimti legendinį trišakį, kuris gali suvienyti paviršiaus pasaulį su Atlantida. Tačiau jo brolis Ormas, kurį vaidina Patrickas Wilsonas, turi kitų planų. Žiūrovai yra nuteikiami išvysti veiksmo kupinas ir didingas scenas, kurios ir išskiria šį filmą iš kitų, vaidybinių „DC“ filmų.

Šiuo metu niekam nėra paslaptis, kad ankstensi „DC“ studijos filmai neturėjo labai stipraus starto. Dauguma filmų, išskyrus „Nuostabiąją moterį“ (angl. „Wonder Woman“), buvo gana skirtingi ir perskiriantys žiūrovus į dvi stovyklas. Gali būti, kad praeitų metų filmas „Teisingumo lyga“ (angl. „Justice League“) tapo paskutiniu šiaudu. Komiksų knygutės adaptacija nesusilaukė nei didelio pelno, nei gerų atsiliepimų iš fanų, dėl ko studija nusprendė keisti strategiją „DC“ filmams. „Akvamenas“ bus pirmas filmas po pertraukos ir parodys, ko galime tikėtis ateityje iš filmų kūrėjų. Filmas visus pasaulio kino teatrus pasieks jau gruodžio 21 dieną, o dabar galime įvertinti paskutinį anonsą prieš būsimą filmą:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles