„Kosminis krepšinis 2“ bus filmuojamas Kalifornijoje

„Kosminis krepšinis 2“ bus filmuojamas Kalifornijoje

Patvirtinta, kad LeBrono Jameso „Kosminis krepšinis 2“ (angl. „Space Jam 2“) bus filmuojamas Kalifornijos valstijoje. Daugelio laukiamas tęsinys yra vienas iš 15 filmų, kuriems bus sumažinti mokesčiai dėl filmavimo valstijoje. Šių metų spalio mėnesį buvo oficialiai patvirtinta, kad „Kosminio krepšinio 2“ filmavimo darbai juda į priekį. Jo prodiuseriu bus Ryanas Coogleris, kuris dirbo „Juodosios panteros“ (angl. „Black Panther“) filmo aikštelėje, o filmas bus režisuojamas Terence‘o Nance‘io. Pagrindinis filmo vaidmuo atiteko LeBronui Jamesui ir ekrane jį išvysime kartu su triušiu Bagsiu bei kitais veikėjais iš „Looney Tunes“ kompanijos. Filmavimo darbai prasidės jau kitą vasarą.

„Kosminis krepšinis 2“ yra programos dalis, kurios tikslas – Kalifornijos valstijoje sukurti daugiau darbo vietų bei pritraukti daugiau investuotojų. Yra tikimasi, jog bus įdarbinta daugiau kaip 2300 pagalbinių darbuotojų, 750 aktorių bei 28,000 papildomų darbuotojų 554-ioms filmavimo dienoms. Yra pranešama, kad „Kosminis krepšinis 2“ turės 100 milijonų JAV dolerių biudžetą, iš kurio 43,2 milijono bus skirta darbuotojų atlyginimams.

Kalifornija ruošiasi į valstiją atgal prisikviesti daugiau didžiųjų studijų filmavimo darbams, žadėdama mažinti taikomus mokesčius, taip imdama pavyzdį iš Džiordžijos ir Luizijanos valstijų, kurios tai daro jau kelis metus. „Marvel“ kino studija filmavimo darbus vykdė Atlantos valstijoje dėl tos pačios priežasties, tačiau filmuodami filmą „Kapitonė Marvel“ (angl. „Captain Marvel“) išsiplėtė ir į teritoriją aplink Los Andželą. Dėl Kalifornijos siūlomų mokesčių mažinimų, galime tikėtis studijų pagausėjimo bei pagerėjusios valstijos ekonominės padėties.

Kad ir kaip būtų smagu žinoti, kad „Kosminis krepšinis 2“ sukurs daugybę darbo vietų Kalifornijoje, fanai vis dar laukia žinių apie tai, ar Michaelas Jordanas visiškai atsisakys savo vaidmens, kurį atliko pirmojoje filmo dalyje. To paties derėtų teirautis ir Billo Murray‘aus. Prodiuseris Michaelas Carteris užsiminė apie Jordano sugrįžimą, kai buvo paskelbtas tęsinys, bet pridūrė, kad Jordanas daro ką nori ir jeigu jis norės būti tęsinyje – jis jame ir bus. Bet taip pat užsiminė, kad LeBronas Jamesas ir M. Jordanas nevykdo jokių derybų dėl filmo. Bet tai nereiškia, kad jo jame išvis neišvysime, nes jis gali ten pasirodyti ir epizodiškai, o gal tai bus didesnė staigmena prasidėjus filmavimo darbams. Bet iki tol, kol nebus jokių oficialių žinių iš paties M. Jordano, galime tik spėlioti galutinę filmo aktorių komandos sudėtį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles