Stilingas antrojo „Tikro detektyvo“ sezono anonsas žiūrovus nukelia į pietų Kaliforniją

Pirmasis serialo „Tikras detektyvas“ (angl. „True Detective“) sezonas tapo vienu didžiausių 2014 metų populiariosios kultūros fenomenų. Iš aštuonių serijų sudarytas sezonas, kuriame vaidino Matthew McConaughey ir Woody Harrelsonas, susilaukė neeilinių kritikų liaupsių ir išskirtinio publikos dėmesio.

Šią vasarą serialas grįžta antrajam sezonui. Kaip galima pamatyti pirmajame jo anonse, „Tikras detektyvas“ neturėtų pasikeisti itin drastiškai. Nors tai yra antologinis serialas, kurio kiekvienas sezonas rodo visiškai naują istoriją ir veikėjus, serialo stilius vis dar atrodo niūrus ir preciziškas. Pirmąjį sezoną režisavęs Cary‘is Fukunaga į serialą nebegrįš ir pirmąsias dvi naujojo sezono serijas režisuos Justinas Linas, tačiau, sprendžiant iš pirmųjų kadrų, į Kaliforniją persikėlęs serialas nepadarė jokių drastiškų pasikeitimų stiliaus prasme.

Iš minutės trukmės anonso galima suprasti itin mažai. Kol kas aišku tik tiek, kad siužetas koncentruosis į kur kas didesnę konfrontaciją tarp teisėsaugos ir nusikaltėlių nei pirmajame sezone. Ryškių veikėjų čia taip pat bus kur kas daugiau. Kitaip sakant, anonsas neatskleidžia nieko naujo apie antrojo sezono siužetą. Apie jį yra žinoma tiek, kad istorija suksis apie tris policininkus ir nusikaltėlį, įsiveliančius ir tuo pačiu bandančius išsiaiškinti kraupaus nužudymo bylą.

Visas aštuonias antrojo sezono serijas ir vėl parašė scenaristas Nicas Pizzolatto. Seriale vaidins tokios žvaigždės kaip Colinas Farrellas, Rachel McAdams, Vince‘as Vaughnas, Tayloras Kitschas ir daugelis kitų. Sezono premjera JAV – birželio 21 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles