„Keršytojai: Altrono amžius“ per premjerinį savaitgalį žada sumušti didžiausius rekordus

„Keršytojai: Altrono amžius“ per premjerinį savaitgalį žada sumušti didžiausius rekordus

Iki vieno laukiamiausių šių metų filmų „Keršytojai: Altrono amžius“ (angl. „Avengers: Age of Ultron“) lieka vos kelios savaitės ir juostos reklaminė kampanija jau kaip reikiant įsisiūbuoja. Po truputį pasigirsta ir ekspertų prognozės dėl finansinės filmo sėkmės, ir jos yra tikrai įspūdingos.

Kaip praneša naujienų portalas „Variety“, šią savaitę Holivudo specialistai pradėjo teikti spėjimus dėl to, kiek 2012 metų filmo „Keršytojai“ (angl. „The Avengers“) tęsinys uždirbs per savo premjerinį savaitgalį. Skaičiai gniaužia kvapą – filmui prognozuojamas debiutas, vertas nuo 190 iki 200 milijonų dolerių. Tinklapis BoxOffice.com spėja, kad juosta per pirmąjį savaitgalį gali užsidirbti netgi daugiau nei 210 milijonų.

Jeigu pasitvirtintų pastarosios prognozės, kurios yra gana optimistinės, „Keršytojai: Altrono amžius“ įeitų į istoriją kaip filmas, uždirbęs daugiausiai pinigų per premjerinį savaitgalį. Ankstesnis rekordas, kaip bebūtų keista, priklauso „Keršytojams“, kurie 2012 metais per pirmąsias tris dienas uždirbo 207 milijonus dolerių. „Marvel“ studija tikrai supranta savo filmų gerbėjus, kadangi antroje vietoje šiame sąraše yra „Geležinis žmogus 3“ (angl. „Iron Man 3“), per pirmąjį savaitgalį susižėręs 174 milijonus.

Verta paminėti, kad šie skaičiai yra susiję tik su Šiaurės Amerika. Pasaulinio masto prognozės veikiausiai bus pateiktos kiek vėliau, tačiau galima tikėtis, jog „Keršytojai: Altrono amžius“ sugebės konkuruoti su pirmąja savo dalimi, per pirmą savaitgalį visame pasaulyje uždirbusia daugiau nei 390 milijonų dolerių.

„Marvel“ studija neslepia, kad tai yra jos tikslas. Teigiama, kad studijos vadovai daro viską, jog šis filmas pelningumu pralenktų savo pirmtaką. Tai bus nelengva užduotis – 2012 metais pasirodę „Keršytojai“ sumušė daugybė rekordų. Tai buvo pats didžiausias pagal komiksus sukurtas ir superherojus vaizdavęs filmas. „Keršytojai“ per savo pasirodymą visame pasaulyje uždirbo daugiau nei pusantro milijardo dolerių ir tapo trečiu pagal pelningumą filmu per visą istoriją, todėl tęsiniui ir jo režisieriui Jossui Whedonui jaučiamas spaudimas yra tikrai nemenkas.

Kol kas panašu, kad „Marvel“ pasieks savo. JAV kino teatrai praneša, kad net likus daugiau nei mėnesiui iki filmo premjeros buvo išpirkti šimtai premjerinių seansų, o artėjant filmo pasirodymui šis skaičius neabejotinai augs. Pranešama, kad šiuo metu kino teatrai yra pardavę net šešis kartus daugiau bilietų nei 2012 metais, kuomet iki „Keršytojų“ premjeros taip pat buvo likusios vos kelios savaitės. Artimiausiomis savaitėmis filmo reklaminė kampanija įsivažiuos pilnu pajėgumu ir galima neabejoti, kad „Keršytojai: Altrono amžius“ bus viena didžiausių šių metų finansinių sėkmių kine.

„Marvel“ komiksų herojus prieš dirbtinį intelektą turintį Altroną supriešinsiantis filmas Lietuvos ir pasaulio kino teatrus pasieks jau gegužės 1 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Lile / 2015 balandžio 12

    Esu isitikinus, jog sis filmas bus dar geresnis negu pirmas! Na, o kaip bus su 3 dalimi, nezinia, juk reikes DAR LABIAU pasistengti, kad butu dar geresnis filmas, o kuo toliau tuo sunkiau