Pristatytas galimas „Žvaigždžių karų 8“ pavadinimas

Pristatytas galimas „Žvaigždžių karų 8“ pavadinimas

Pristatytas galimas „Žvaigždžių karų 8“ (angl. „Star Wars VIII“), kurių filmavimas šiuo metu vyksta Didžiojoje Britanijoje, pavadinimo variantas. Apie tai praneša portalas „Reddit“, kurio šaltiniu tapo parodos „Star Wars Celebration“ dalyvio padaryta nuotrauka.

Nuotraukoje matosi plakatas, kurio pavadinimas „Žvaigždžių karai: pasipriešinimo kritimas“ (angl. „Star Wars: Fall of the Resistance“). Žinoma, apie tai nebuvo jokių oficialių pareiškimų iš  „Disney“ ir „Lucasfilm“studijų.

Galimas atvejis, jog tai tik darbinis būsimos dalies pavadinimo variantas, kuris buvo pristatytas plakate tam, kad apsaugotų filmą nuo nereikalingų „spoilerių“ ir visokių gerbėjų teorijų apie filmo siužetinę liniją.

Pasak aktorių, kurie filmuojasi aštuntoje „Žvaigždžių karų“ dalyje, šis filmas bus žymiai niūresnis už „Galia nubunda“ (angl. „The Force Awakens“). Jeigu kūrėjai eina tokia linkme, apie kokią šneka ištikimi sagos gerbėjai, tai 2017 metų žiemą pamatysime „Imperija kontratakuoja“ savotišką perdirbinį.

Juostoje pasirodys Markas Hammilas, Daisy Ridley, Adamas Driveris, Oscaras Isaacas, Andy’is Serkisas, Johnas Boyega, Domhnallas Gleesonas, Carrie Fisher, Benicio Del Toro ir kiti aktoriai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles