Ruošiamas pilnametražis „Garfildo“ animacinis filmas

Ruošiamas pilnametražis „Garfildo“ animacinis filmas

Kompanija „Alcon Entertainment“ įsigijo išskirtines teises į pilnametražių animacinių filmų apie Garfildą kūrimą. Pirmąjį pilnametražį filmą apie legendinį tingųjį katiną, paremtą Jimo Daviso komiksais, kuruos studijos įkūrėjai Andrew A. Kosove ir Broderickas Johnsonas.

Filmo prodiuseriu ir idėjos autoriumi tapo iš „Piktųjų paukščių“ (angl. „Angry Birds: The Movie“) ir „Bjauriojo Aš“ (angl. „Despicable Me“) žinomas Johnas Cohenas. Jam darbuose padės „Nematomos pusės“ (angl. „The Blind Side“) ir „Kalinių“ (angl. „Prisoners“) prodiuseris Stevenas P. Wegneris.

„Garfildo“ komiksų serija pirmą kartą pasirodė 1978 metais. Tingaus katino nuotykiai pavirto į labiausiai visame pasaulyje publikuojamų komiksų seriją, kurie pasirodė virš 2500 leidinių. Skaitytojų auditorija siekia net 260 mln. žmonių.

Vaidybinis filmas apie Garfieldo nuotykius pirmą kartą pasirodė tik 2004 metais. 50 mln. dolerių kainavusi juosta visame pasaulyje užsidirbo 200 mln. dolerių. 2006 metais buvo išleistas tęsinys, kuris patyrė finansinę nesėkmę užsidirbdamas 141 mln. dolerių. Abiejuose filmuose katiną įgarsino Billas Murray‘us.

Kada pasirodys animacinis „Garfildo“ filmas ir kas ji režisuos, nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles