Johnny Deppas padavė į teismą Amber Heard – ieškinys siekia 50 mln. dolerių

Johnny Deppas padavė į teismą Amber Heard – ieškinys siekia 50 mln. dolerių

Vienos skandalingiausių pastarųjų metų garsenybių skyrybos, kainavusios ne tik milijonus, bet ir karjeras, vis dar neturi pabaigos. Tik šįkart, viskas apsiverčia. Aktorius Johnny Deppas dėl šmeižto padavė į teismą savo buvusią žmoną Amber Heard ir reikalauja 50 mln. dolerių žalos atlyginimo. Be viso to, šįkart visos teisinės procedūros ir posėdžiai bus filmuojami.

Savaime suprantama, kad aktorius nebegalėjo kreiptis į teismą dėl jau priimtų nuosprendžių, tad šįkart ieškinys keliamas dėl Amber Heard pasakojimo „The Washington Post“ redakciniame straipsnyje, kuriame aktorė teigusi, jog J. Deppas jos atžvilgiu užsiėmė psichologiniu ir fiziniu smurtu. Būtent šis straipsnis padarė bene didžiausią žalą aktoriaus karjerai. Po jo, studija „Disney“ išmetė J. Deppą iš vienos pelningiausių jo franšizių – „Karibų piratų“ (angl. Pirates of the Caribbean), kuri visame pasaulyje bendrai surinko per 4,5 mlrd. dolerių.

Vėliau, pralošęs bylą prieš „The Sun“ bulvarinį laikraštį, kuriame taip pat buvo taršomas dėl smurto prieš buvusią žmoną, aktorius taip pat buvo išmestas iš studijos „Warner Bros.“ magijos pasaulio „Fantastinių gyvūnų“ (angl. Fantastic Beasts), kurioje atliko Gerelto Girndelvaldo vaidmenį. Dabar šią rolę perėmė Madsas Mikkelsenas.

Kaip praneša „Deadline“, šiame teismo procese tiek virtualiai, tiek gyvai teisme, liudijimus duos ne vienas gerai žinomas asmuo. Iš J. Deppo pusės, liudyti turėtų Jamesas Franco, Paulas Bettany‘is ir Elonas Muskas. Tuo tarpu Amber Heard potencialių liudininkų sąraše yra aktorė Ellen Barkin ir keli atstovai iš „Disney“ ir „Warner Bros.“ studijų.

Prieš prasidedant visam teismų procesui, A. Heard savo gerbėjams parašė žinutę socialiniame tinkle „Instagram“. „Ateinančias kelias savaites atsijungsiu nuo socialinių tinklų. Kaip žinote, būsiu Virdžinijoje, kur teisme stosiu prieš buvusį vyrą Johnny Deppą. Johnny‘is padavė mane į teismą dėl mano straipsnio „The Washington Post“, kuriame išdėsčiau savo patirtį, susijusią su smurtu artimoje aplinkoje. Aš neminėjau jo vardo, o tik kalbėjau apie kainą, kurią moterys sumoka, išdrįsdamos prabilti apie galią turinčius vyrus. Aš vis dar moku šią kainą, bet tikiuosi, kad užbaigus šią bylą, tiek aš, tiek Johnny‘is galėsim gyventi toliau. Visuomet išlaikiau meilę Johnny‘ui ir man bus labai skaudu  vėl išgyventi mūsų buvusio bendro gyvenimo detales prieš visą pasaulį. Dabar noriu pasidžiaugti nesibaigiančiu palaikymu, kurio sulaukiau per visus šiuos metus“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles