Michaelas B. Jordanas prisijungia prie „Juodosios panteros“

Michaelas B. Jordanas prisijungia prie „Juodosios panteros“

Studijos „Marvel“ filmas „Juodoji pantera“ (angl. „Black Panther“) ir toliau renka solidų aktorių kolektyvą. Prie Chadwicko Bosemano ir Lupitos Nyongo prisijungia kino hito „Krydas: gimęs kovoti“ (angl. „Creed“) žvaigždė Michaelas B. Jordanas. Apie tai praneša portalas „The Hollywood Reporter“.

Tai bus jau trečiasis aktoriaus bendras projektas su režisieriumi Ryanu Coogleriu, su kuriuo jis dirbo prie „Krydo“ ir puikiai kino kritikų įvertintos dramos „Fruitveilo stotis“ (angl. „The Fruitvale Station“). Kokį personažą suvaidins aktorius, nepranešama. Tikėtina, jog jam bus patikėtas pagrindinio antagonisto vaidmuo.

Įdomu ir tai, kad aktorius praeitais metais suvaidino kitoje „Marvel“ komiksų ekranizacijoje „Fantastiškasis ketvertas“ (angl. „Fantastic Four“), kurioje atliko Džonio Stormo vaidmenį. Ironiška, bet tai jau antras aktorius po Chriso Evanso, kuris vaidino tą patį Žmogaus fakelo personažą ir galiausiai atsidūrė „Marvel“ studijos kuruojamoje kino visatoje.

„Juodosios panteros“ filmavimas turi prasidėti 2017 metų pradžioje, o juostos premjera numatyta 2018 m. vasarį. Šis Chadwicko Bosemano atliekamas personažas jau buvo pristatytas filme „Kapitonas Amerika. Pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“). Jo pristatymas paliko labai gerą įspūdį kino kritikams ir komiksų gerbėjams.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles