Jennifer Lawrence gali prisijungti prie moteriškojo „Oušeno vienuoliktuko“ perdirbinio

Jennifer Lawrence gali prisijungti prie moteriškojo „Oušeno vienuoliktuko“ perdirbinio

Oskaro laureatė Jennifer Lawrence veda derybas su studija „Universal Pictures“ dėl savo dalyvavimo moteriškoje „Oušeno vienuoliktuko“ (angl. „Ocean‘s Eleven“) versijoje. Apie tai praneša portalas „The Hollywood Reporter“.

Filme bus tik moteriškas kolektyvas, kuriam vadovaus aktorės Sandros Bullock vaidinamas personažas. Būtent tokią koncepciją dar 2014 metais sugalvojo „Oušeno“ trilogijos režisierius Stevenas Soderberghas ir pagrindinio vaidmens atlikėjas George‘as Clooney‘is. Režisieriaus kėdė bus patikėta „Bado žaidynių“ (angl. „The Hunger Games“) kūrėjui Gary‘iui Rossui, kuris pats pasiūlė Jennifer Lawrence kandidatūrą.

Filmas papasakos apie Denio Oušeno seserį (akt. Sandra Bullock), kuri išėjusi į laisvę iš įkalinimo įstaigos sugalvoja stambią vagystę Met Gala mados pokylio metu. Jennifer Lawrence, jeigu derybos bus sėkmingos, turės atlikti jos geriausios draugės vaidmenį. Suprantama, vaidmuo bus panašus į Brado Pitto atliktą rolę.

Filmavimas prasidės jau šių metų rudenį, po to, kai režisierius Gary‘is Rossas užbaigs visus darbus, susijusius su jo naujuoju filmu „Karys iš Džounso“ (angl. „Free State of Jones“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles