Pirmajame „Laiko vingio“ anonse – naujas pasakiškas ir sunkiai suvokiamas pasaulis

Šiuo metu vykstančioje „Disney“ parodoje D23 studija pristatė naujojo savo filmo „Laiko vingis“ (angl. „A Wrinkle in Time“) anonsą. Nors filmas ir nebuvo labai plačiai aptarinėjamas, po šio pristatymo, galima sakyti, jis tampa vienu laukiamiausių kitų metų projektu.

Iš pirmo žvilgsnio, tai atrodo kaip įprastas „Disney“ filmas su daug spalvų ir juokingai atrodančių kostiumų. Tačiau kuo ilgiau žiūri anonsą, tuo įdomiau atrodo pati istorija. Galima net teigti, jog anonsas nieko doro ir nepapasakoja. Viskas atrodo be galo įspūdingai, tačiau niekaip neįmanoma suprasti, kas, su kuo ir kodėl kovoja ir ko bando pasiekti.

Šį ambicingą projektą į savo globą pasiėmė režisierė Ava DuVerney. Filmas bus kuriamas pagal 1963 metais išleistą vaikam skirtą knygą tuo pačiu pavadinimu, kurią parašė Madeleine L‘Engle. Filmas pasakos apie Megę Murray, mažą mergaitę, kurios tėvas mokslininkas prieš daugelį metų tiesiog pradingo. Galiausiai paaiškėja, kad dėl visko kaltos neapsakomos kelionės laiku ir susiję pasauliai.

Filme pasirodys labai daug garsių aktorių ir žinomų žmonių. Tai – Oprah Winfrey, Reese Witherspoon, Zachas Galifianakis, Mindy Kaling, Chrisas Pine‘as, Storm Reid ir kiti.

Numatoma, kad „Laiko vingis“ kino teatrus pasieks kitų metų kovo 9 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles