Antrasis „Absoliutaus blogio: paskutinio skyriaus“ anonsas primena visko pradžią

Kino studijai „Sony Pictures“ priklausanti „Screen Gems“ Niujorke vykstančioje parodoje „Comic Con“ pristatė ir dar vieną savo projektą. Tai jau N metų trunkanti franšizė ir galiausiai (tikėkimės) paskutinė jos dalis „Absoliutus blogis: paskutinis skyrius“ (angl. „Resident Evil: Final Chapter“). Niujorke susirinkę gerbėjai galėjo išvysti antrąjį filmo anonsą, o dabar tai galime padaryti ir mes.

Kad ir kaip būtų keista, antrajame anonse nepasakoma praktiškai nieko tokio, kas nebuvo parodyta pirmajame. Taip, čia yra daugiau monstrų, tačiau pati istorija nėra labiau paaiškinama. Kita vertus, šios istorijos paaiškinti nebuvo įmanoma jau pastaruosius 3 filmus, tad nieko nuostabaus, kad ir čia viskas sukasi apie tą patį – korporaciją „Umbrella“ ir kitus jos nuotykius. O jei rimčiau, tai akivaizdu, kad Alisa (toks pagrindinės veikėjos vardas. Tik ne ta, kur į kitą pasaulį pasileidžia paskui triušį) grįžta atgal į Racoono miestą, kuriame, teoriškai, atsirado priešnuodis T virusui.

Kaip matome anonse, veiksmo ir vėl bus daug. Galima sakyti, kad režisierius ir vėl užsiims anonizmu žiūrėdamas į savo žmoną ekrane, spardančią šiknas zombiams ir visokiems kitokiems mutantams. Klausiate „Ar šiame filme bus zombių šunų?“ Greičiausiai taip. Juk grįžtame atgal. Užtat tikrai pamatysime tą bjaurią DI mergaitę, kuri ir vėl bandys lazeriais papjaut Alisą ir *spoiler alert* JAI IR VĖL NEPAVYKS. Toks čia ir spoileris, jei viską pamatom anonse. Kita vertus, ką čia slėpt. Ir taip aišku, kad filmas bus veiksmo mišrainė.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks Milla Jovovich, Ali Larter, Iainas Glenas, Shawnas Robertsas, Ruby Rose, Eoinas Mackenas, Williamas Levy‘us, Fraseris Jamesas, Rola ir kiti.

„Absoliutus blogis: paskutinis skyrius“ kinuose pasirodys nuo kitų metų sausio 27 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles