Naujasis „Kito pasaulio: kraujo karų“ anonsas atskleidžia Selenos virsmo paslaptį

Kai studija „Screen Gems“ pirmą kartą paviešino pirmąjį „Kito pasaulio: kraujo karų“ (angl. „Underworld: Blood Wars“) anonsą, buvo galima išvysti, kad pagrindinė herojė vampyrė žudikė Selena yra šiek tiek pakeitusi savo įvaizdį. Tačiau nieko daugiau apie tai nebuvo atskleista. Iki šiol. Niujorke vykstančioje parodoje „Comic Con“ studija pristatė naująjį anonsą, kuriame savotiškai paaiškinama, kodėl Selena tapo tokia, kokią ją matome vaizduose iš filmo.

Veiksmas ir vėl suksis apie vieną nuožmiausių vampyrę žudikę Seleną, kuri turi atlaikyti ne tik išaugusio ir sustiprėjusio laikanų klano atakas, bet ir ją išdavusio vampyrų klano išpuolius. Jos užduotis – atlikti ypatingą auką ir visiems laikams sustabdyti amžiną karą, nors jai tepadeda tik vampyras Davidas su tėvu Tomasu.

Jei pirmasis anonsas buvo neišsamus, tai šis atskleidžia gerokai daugiau. Nors ir tai, didesnio vaizdo negalime susidaryti, mat kalbama lyg per miglą. Matome, kad Selena nuvyksta kažkur ir aukodamasi daro kažką ar ją kažkaip paverčia, bet tai vis dar neaišku. Bet kuriuo atveju, anonse matomas panardinimas į skystį Selenai suteikia labai daug galių. Faktas tik tas, kad Seleną išdavęs vampyrų klanas, o tiksliau jo vadovė, nori įgauti daug galių ir tam jai reikia jos kraujo. Taigi, vyks dar viena medžioklė. Labai sunku nuspręsti, ar filmas bus geras iš to, ką matėm, bet „Kitas pasaulis“ niekada neturėjo ambicijų užkariauti mažų mergaičių širdis, tad daug smurto, kraujo ir šlykščių vilkolakių tikrai išvysime. Kaip sakoma, grotažymė smagu.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks į vaidmenį grįžtanti ir nuo filmų serijos jau nebeatskiriama Kate Beckinsale, Theo Jamesas, Laura Pulver, Jamesas Faulkneris, Charlesas Dance‘as, Tobias Menzies ir kiti. Filmą režisuos Anna Foerster – pirmoji franšizės režisierė moteris.

„Kitas pasaulis: kraujo karai“ kinus pasieks kitų metų sausio 6 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles