Q. Tarantino ir „Žvaigždžių kelias“? Visiškai įmanoma!

Q. Tarantino ir „Žvaigždžių kelias“? Visiškai įmanoma!

Kas kartą Quentin‘o Tarantino sukūrus naują filmą, šis sulaukia didžiulio susidomėjimo – originalūs scenarijai, ilgi, tačiau gilūs ir realistiški dialogai, jau tapo prekiniu režisieriaus ženklu, garantuojančiu kokybę. Po kiek daugiau nei metų, 2019 metų rugpjūčio 9 dieną, turėtų pasirodyti jau devintasis režisieriaus filmas, dar neturintis tikslaus pavadinimo. Kol visi buvo susidomėję šiuo artimiausiu režisieriaus kūriniu, Q. Tarantino nusprendė visus nustebinti žingsniu, nesusijusiu su devintuoju savo filmu, ir „Paramount“ studijai pasiūlė neįvardintą idėją (greičiausiai susijusią su scenarijumi) naujam „Žvaigždžių kelio“ (angl. „Star Trek“) filmui.

Pasak gandų, idėja taip patikusi studijai, jog ji rimtai svarstys Q. Tarantino kandidatūrą ir bandys sukurti tendemą – Q. Tarantino režisieriaus kėdėje ir J. J. Abrams prodiuserio pareigose. Tai būtų išties daug žadanti pora – mat J. J. Abrams yra vienas garsiausių filmų prodiuserių šiuo metu ir vienintelis asmuo dirbęs režisieriumi ir prie „Žvaigždžių kelio“, ir prie „Žvaigždžių karų“ filmų kūrimo. Tuo tarpu, nors Q. Tarantino ir nėra dirbęs prie tokio masto franšizių, tačiau ne kartą įrodytas kūrybingumas bei originalumas žada daug.

Nors šis žingsnis ir atrodo netikėtas, tačiau Q. Tarantino anksčiau yra minėjęs, jog yra „Žvaigždžių kelio“ gerbėjas bei neatmeta galimybės kada nors prisijungti prie šio projekto. Režisierius taip pat buvo išreiškęs poziciją, kad sukūręs 10 filmų baigs savo karjerą, tad lieka neatsakytas klausimas, ar režisierius ryšis ją užbaigti būtent su „Žvaigždžių kelio“ serija. Kol kas neaišku, ar tai bus tęsinys, ar naujo etapo pradžia, ar atskiras filmas, tad lieka tik laukti, kol abu kūrėjai baigs pradėtus projektus ir imsis „Žvaigždžių kelio“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles