Kate Upton ir Zacas Efronas vaidins Jameso Franco režisuotame filme

Kate Upton ir Zacas Efronas vaidins Jameso Franco režisuotame filme

Niekas nesiginčija dėl to, kad Tommy‘io Wiseau režisuotas „Kambarys“ (angl. „The Room“, 2003 m.) yra vienas geriausių visų laikų B kategorijos filmų, todėl nieko keisto, kad būrys žinomų aktorių veržiasi vaidinti juostoje apie šio filmo kūrimą.

Grego Sistero ir Tomo Bissell‘o knygos „Katastrofiškas artistas“ (angl. „The Disaster Artist“), kurioje pasakojama, kaip buvo kuriamas „Kambarys“, ekranizaciją režisuos James‘as Franco. J. Franco brolis Davidas vaidins vieną iš šios knygos autorių – Gregą Sistero. Filme taip pat pasirodys Sethas Rogenas, kuris bus ir vienas iš šios juostos prodiuserių.

Šią savaitę paaiškėjo net keletas neblogai žinomų aktorių, kurie taip pat prisijungs prie šio projekto. Kate Upton ir Joshas Hutchersonas jau anksčiau buvo patvirtinę, kad vaidins šioje juostoje, o visai neseniai paaiškėjo, kad šiame filme epizodinį narkotikų prekeivio vaidmenį atliks ir Zacas Efronas. Taip pat pranešama, kad naujame filme pasirodys Ari Graynor, Jacki Weaver, Hanibalas Buressas ir Andrew Santino.

Į filmą vienokiu ar kitokiu būdu bus įtrauktas ir pats Tommy Wiseau. Anksčiau šiemet spaudai duotame interviu jis papasakojo apie būsimą filmą: „Man buvo suteikta galimybė peržiūrėti projektą, tačiau tai, kaip viskas bus plėtojama, priklauso nuo jų. Manau, kad James‘as Franco yra geras aktorius kaip ir prodiuseris Sethas Rogenas. Kaip suprantu, Jamesas Franco vaidins mane, o jo brolis Davidas vaidins Gregą Sistero. Pažiūrėsime, kaip jie tai pateiks. Mano manymu, tai nebloga istorija. Mano istorija yra gera istorija, sėkmės istorija. Manau, tai taip pat galėtų tapti pavyzdžiu kitoms kartoms. Apie tai aš kalbėjau visiškai atvirai. O tai yra sunku. Tiesiog yra žiauriai negerai, kai kartais susiduriame su netinkamais žmonėmis. Tačiau aš visada sakiau, kad tu galima juoktis, galima verkti, galima išreikšti save, tačiau, būk geras, neskaudink kitų.“

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles