P. Walker‘is bus pagerbtas dokumentiniu filmu

P. Walker‘is bus pagerbtas dokumentiniu filmu

2013 metais autoavarijoje žuvus aktoriui Paul‘ui Walker‘iui, geriausiai žinomam iš „Greiti ir įsiutę“ (angl. „Fast and Furious“) filmų, gerbėjai buvo sukrėsti. Tačiau pagrindinio aktoriaus mirtis negalėjo sustabdyti vienos didžiausių filmų franšizių judėjimo pirmyn ir netrukus gerbėjai galėjo sulaukti daugiau serijos filmų, su dar daugiau naujų pagrindinių veikėjų. Tačiau kompanija, kūrusi filmus, neužmiršo jų pagrindinio veido – P. Walker‘io, todėl planuoja sukurti jam skirtą dokumentinį filmą.

Filmą prodiusuos „Paramount Network“ kompanija ir Derik‘as Murray‘ius, kuris dirbo prie kito dokumentinio filmo, pavadinimu „I Am Heath Ledger“, įamžinusio taip pat garsų, tačiau jau mirusį aktorių. Naujasis dokumentinis filmas sulauks panašaus pavadinimo – „I am Paul Walker“. Kol kas nežinoma filmo išleidimo data, tačiau spaudoje pranešama, jog dokumentikos režisieriumi taps Adrian‘as Buitenhuis‘as, kuris taipogi režisavo filmą apie Heath‘ą Ledger‘į.

Filmą sudarys interviu su aktoriaus kolegomis filmavimo aikštelėje ir geriausiais draugais. Nors didžiausias dėmesys bus skiriamas jo, kaip aktoriaus, karjerai, nebus pamiršta ir apie aktoriaus asmeninį gyvenimą – pomėgį plaukioti vandenynuose ir paramą, skirtą nuniokoto Haičio atstatymui.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles