„Netflix“ gali neberodyti antrojo „Trečiadienės“ sezono

„Netflix“ gali neberodyti antrojo „Trečiadienės“ sezono

Dar visai neseniai naujasis „Netflix“ originalus serialas „Trečiadienė“ (angl. Wednesday) laužė praktiškai visus įmanomus žiūrimumo rekordus ir tapo vienu labiausiai žiūrimiausiu šios platformos kūriniu, atsistojusiu šalie „Keistų dalykų“ (angl. Stranger Things) ir „Kalmaro žaidimo“ (angl. Squid Game). Kaip ir natūralu, kad po tokios sėkmės studija iškart paskelbė kursianti ir antrąjį serialo sezoną, tačiau gali būti, jog jo „Netflix“ platformoje neišvysime.

Ir ne dėl to, kad serialas būtų atšauktas. Priežastis yra kur kas paprastesnė. Dar visai neseniai studija „MGM“ ir „Amazon“ baigė pirkimą, arba, gal tiksliau būtų – susijungimą, kuris automatiškai visas „MGM“ nuosavybes perduoda naudoti „Amazon“ studijai, kitaip dar geriau žinomam kaip „Prime Video“ platformai. Kadangi „Adamsų šeimynėlė“ yra konkrečiai „MGM“ nuosavybė, būtent tai gali padaryti įtaką, kur galiausiai bus rodomas antrasis serialo sezonas.

Taigi, internete pasklidus gandams, jog „Netflix“ nutraukia serialą iškart buvo pranešta, jog tai nėra tiesa. Ir apskritai, dar nėra visiškai aišku, ar „Trečiadienė“ paliks „Netflix“, nes esminės sandorio sąlygos nėra žinomos. Vis tik išlieka nemaža tikimybė, jog „Netflix“ ir toliau kurs šią istoriją, bet galimai mokės dalį pelno nuo serialo pajamų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles