Žurnalistų per arti niekad neprisileidžiantis režisierius Stevenas Spielbergas kiek suminkštėjo. Leidinys „The Hollywood Reporter“ išspausdino ilgą interviu su garsiuoju kūrėju, kuriame jis atskleidė ir kai kurias gerbėjams rūpinčias detales.

Bene svarbiausia jų yra tai, kad S. Spielbergas neketina numarinti Indianos Džounso penktojoje žymiojo archeologo franšizės dalyje. Filmas, pasirodysiantis 2019 metais, į legendinio herojaus vaidmenį dar kartą sugrąžins Harrisoną Fordą.

Pastaraisiais metais buvo pasirodę daug kalbų apie tai, kad Indianos Džounso franšizė gali būti kuriama iš naujo be S. Spielbergo ar H. Fordo įsikišimo, ką „Lucasfilm“ kompanija paneigė ne kartą. Toks S. Spielbergo pareiškimas yra dar vienas smūgis gandų kūrėjams. Režisierius nesiruošia numarinti legendinio herojaus, net jeigu tikėtina, kad H. Fordas, kuriam filmo pasirodymo metu bus 77 metai ir kuris retai didžiuojasi legendiniais savo vaidmenimis, Indianos Džounso skrybėlės šeštąjį kartą jau nebesidės.

Tikėtina, kad po tokių pranešimų gandai apie naują Indianos Džounso versiją (ypač su Chrisu Prattu priešaky) pagaliau aprims.

Ilgame interviu režisierius apėmė daug temų. Dideliam komiksų gerbėjų džiaugsmui S. Spielbergas nežinojo, kas yra Joshas Trankas, praėjusių metų filmo „Fantastiškas ketvertas“ (angl. „Fantastic Four“) režisierius, užsitraukęs viso Holivudo nemalonę dėl savo chaotiško elgesio.

S. Spielbergas taip pat kalbėjo apie tai, kokią didelę įtaką jo karjerai turėjo senieji „Disney“ kurti animaciniai filmai (kurdamas filmą „DGM: Didysis gerulis milžinas“ (angl. „The BFG“) režisierius pirmą kartą bendradarbiavo su „Disney“ studija) bei atsivėrė apie savo sunkumus kuriant filmus po „Šindlerio sąrašo“ (angl. „Schindler‘s List“) pasirodymo.

Visą interviu galima paskaityti „The Hollywood Reporter“ portale. Tuo tarpu naujausias režisieriaus filmas „DGM“ kino teatrus pasieks jau liepos 1 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles