Vincentas D‘Onofrio suvaidins dar vieną blogietį

Vincentas D‘Onofrio suvaidins dar vieną blogietį

Vincentas D‘Onofrio antrąją savo karjeros pusę sugeba išnaudoti itin sėkmingai. Kaip išsiaiškino naujienų portalas „The Hollywood Reporter“, aktorius vaidins pagrindinį antagonistą filme „CHiPs“.

„Warner Bros“ studijos kuriamas filmas bus paremtas aštuntajame dešimtmetyje JAV rodytu serialu. Šešis sezonus rodytas televizijos projektas pasakojo apie du motociklais patruliuojančius policininkus, kurie Kalifornijoje gaudo nusikaltėlius.

Jau anksčiau buvo paskelbta, kad prie filmo prisijungė aktoriai Daxas Shepardas ir Michaelas Pena. Jie įkūnys du pagrindinius originaliojo serialo veikėjus Joną Bakerį ir Franką Pocherello. D. Shepardas be pagrindinio vaidmens taip pat yra vienas iš filmo scenaristų (scenarijų parašęs kartu su Paulu Kaplanu ir Marku Torgove‘u) bei galiausiai režisuos ir patį filmą.

Kol kas nepranešama, kokį veikėją įkūnys V. D‘Onofrio, tačiau tai, jog jis bus pagrindinis filmo antagonistas, jau nuteikia gerai. Aktorių šiais metais aplankė neeilinė šlovė po to, kai jis pasirodė „Marvel“ studijos sukurtame seriale „Drąsiaširdis“ (angl. „Daredevil“). Ten jis įkūnijo rimčiausią Drąsiaširdžio priešą iš „Marvel“ komiksų – Vilsoną Fiską. Už grėsmingą žiauraus veikėjo vaidmenį jį kritikai apipylė pagyromis, todėl neverta nustebti, kad artimiausiu metu jis įkūnys panašaus tipo veikėjus.

Artimiausiu metu didžiuosiuose ekranuose jį bus galima išvysti filme „Juros periodo pasaulis“ (angl. „Jurassic World“), kuris Lietuvos kino teatruose pasirodo jau birželio 12 dieną. V. D‘Onofrio su Chrisu Prattu kartu pasirodys ir kitame filme – žvaigždžių prikištoje juostoje „Nuostabusis septynetas“ (angl. „Magnificent Seven“).

Kada pasirodys filmas „CHiPs“ kol kas nežinoma.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles