Antroji „Džeko Ryčerio“ dalis jau turi režisierių

Antroji „Džeko Ryčerio“ dalis jau turi režisierių

Kino studijos „Paramount Pictures“ ir „Sundance Productions“ paskelbė, kad jau nusižiūrėjo režisierių savo būsimam, jau antrajam „Džeko Ryčerio“ (angl. „Jack Reacher“) filmui, kuriame pagrindinį vaidmenį ir vėl atliks Tomas Cruise‘as.

Naujuoju juostos režisieriumi paskirtas Oskaro laureatas Edwardas Zwickas. Jis ne tik režisuos „Džeką Ryčerį: Niekada negrįžk“ (angl. „Jack Reacher: Never Go Back“), bet ir sukurs juostai scenarijų, o jam tą padaryti padės dažnas kompanionas tokiuose darbuose Marshallas Herskovitzas.

Filmas bus pagrįstas naujausiu Lee Childo romanu apie Džeką Ryčerį „Niekada negrįžk“ (angl. „Never Go Back“). Jame Džekas sugrįžta į senąją Virdžinijos karinę bazę papietauti su moterimi kolege, kuri, kaip jis sužino, buvo sulaikyta. Visai netrukus Ryčeris apkaltinamas nebūtais nusikaltimais. Norėdamas išsisukti Džekas turės atrasti tiesą, o kelias link jos, greičiausiai, bus smurtu grįstas.

Tai bus nebe pirmas kartas, kai E. Zwickas dirbs su aktoriumi T. Cruise‘u. Anksčiau jie dirbo drauge kurdami „Paskutinį samurajų“ (angl. „The Last Samurai“). Režisierius taip pat žinomas ir dėl socialiai svarbių temų plėtojimų savo veiksmo dramose, kurių tarpe yra ir „Kruvinasis deimantas“ (angl. „Blood Diamond“). Artimiausias jo darbas kine – „Pėstininko auka“ (angl. „Pawn Sacrifice“), kuriame pagrindinį vaidmenį atliksiantis Toby‘is Maguire‘as suvaidins šachmatininką Bobby Fischerį.

Pirmasis filmas buvo gana sėkmingas ir finansiškai. 60 milijonų dolerių biudžetą turėjusi juosta užsidirbo beveik 220 milijonų.

Kada pasirodys „Džekas Ryčeris: Niekada negrįžk“ dar nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles