Tarp kandidatų režisuoti „Aladiną“ – Guy‘us Ritchie‘is

Tarp kandidatų režisuoti „Aladiną“ – Guy‘us Ritchie‘is

Įvairūs šaltiniai praneša, kad britų režisierius Guy‘us Ritchie‘is su studija „Disney“ derasi dėl galimybės režisuoti 1992 metų animacinio filmo „Aladinas“ vaidybinę adaptaciją.

Jei kalbos pasitvirtintų, pamatytume tikrai netradicinę žymiosios istorijos interpretaciją. Scenarijų filmui rašo Johnas Augustas, dirbęs su tokiais projektais kaip „Čarlio angelai“ („Chalie‘s Angels“) bei „Mano gyvenimo žuvis“ („Big Fish“). Pranešama, kad filmas turėtų muzikinių intarpų iš savo 1992 metų pirmtako.

Guy‘us Ritchie‘is savo kino kūrėjo karjerą pradėjo kaip kriminalinių komedijų režisierius, išgarsėjęs tokiais darbais kaip „Lok, stauk arba šauk“ („Lock, Stock and Two Smoking Barrels“), „Vagišiai“ („Snatch“). Vėliau britas ėmėsi didesnio biudžeto juostų, tarp kurių buvo naujas žvilgsnis į legendinį Arthuro Conano Doyle‘io personažą filme „Šerlokas Holmsas“ („Sherlock Holmes“) bei jo tęsinyje „Šerlokas Holmsas: Šešėlių žaidimas“ („Sherlock Holmes: A Game of Shadows“). Paskutinis režisieriaus darbas didžiuosiuose ekranuose buvo 7-ojo dešimtmečio serialo apie šnipus adaptacija „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ („The Man from U.N.C.L.E.“).

Kitų metų kovą pasirodys naujausias režisieriaus darbas – modernus žvilgsnis į Karaliaus Artūro istoriją filme „Karalius Artūras: Kardo legenda“ („King Arthur: Legend of the Sword“).

1992 metų animacinis filmas „Aladinas“ buvo sėkmingiausias tų metų projektas, uždirbęs 504,1 mln. JAV dolerių visame pasaulyje. Žiūrovus sužavėjo aktoriaus Robino Williamso įgarsintas džinas bei nuotaikingas muzikinis takelis. Juosta laimėjo du „Oskarus“.

Pataruoju metu kino studija „Disney“ įsisuko į savo pačios filmų perdirbinių kūrimą. Didžiuosiuose ekranuose jau išvydome naujai papasakotas Pelenės, Mauglio, Miegančiosios gražuolės istorijas. Greitu metu išvysime naują „Gražuolės ir pabaisos“ („Beauty and the Beast“) interpretaciją, savo eilės laukia Merės Popins, Dambo, Mulan perdirbiniai. „Disney“ taip pat paskelbė, kad sulauksime vieno iš šių metų sėkmingiausio projekto „Džiunglių knyga“ („The Jungle Book“) tęsinio, o juostos režisierius Jonas Favreau imsis ir „Liūto karaliaus“ („The Lion King“) vaidybinio filmo kūrimo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles