J.J. Abramsas nori perkelti „Žvaigždžių karų“ premjerą

Naujausios „Žvaigždžių karų“ dalies kino kūrėjas, režisierius J.J. Abramsas kreipėsi į studijos „Walt Disney“ vadovybę, prašydamas nukelti filmo „Žvaigždžių karai: jėga nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“) premjerą. Apie tai praneša portalas „The Force“, turintis savus šaltinius režisieriaus aplinkoje.

Sklinda kalbos, jog režisierius J.J. Abramsas yra labai nepatenkintas dėl tam tikros būsimo filmo medžiagos nutekinimo į interneto platybes. Kaip manoma, jis nori perdaryti kai kurias filmo scenas, kurios nebūtų susietos su jau matytais vaizdais internete. Kol kas jokių oficialių pranešimų tiek iš režisieriaus atstovų, tiek iš studijos „Disney“ nėra, tačiau akivaizdu, kad šis gandas turi rimtą pagrindą, žinant, kaip kruopščiai savo projektus slepia kino kūrėjas.

Taip pat, šiomis dienomis studija „Disney“ kreipėsi į teismą dėl neteisėtai internete publikuotos medžiagos, skirtos septintajam „Žvaigždžių karų“ epizodui, kuriuose galimai buvo atskleistas filmo siužetas. Šie kino studijos veiksmai nurodo, jog gandai gali pasitvirtinti ir, galbūt, filmas išties bus perkeltas vėlesniam laikui.

Naujausiame filme vaidins senojoje trilogijoje pasirodę Harrisonas Fordas, Markas Hamillas ir Carrie Fisher. Prie senųjų aktorių prisijungs naujai į istoriją įliejami Lupita Nyong‘o, Oscaras Isaacas, Domhnallas Gleesonas, Max Von Sydow, Andy’is Serkis ir kt.

Kol kas „Žvaigždžių karai: jėga nubunda“ turėtų pasirodyti 2015 m. gruodžio 18 dieną, o pirmasis pilnas juostos anonsas pasirodys gegužės mėnesį prieš „Keršytojai: Ultrono amžius“ (angl. „The Avengers: Age of Ultron“) seansus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles