Žmogus-voras oficialiai keliasi į „Marvel“ kino franšizę

Žmogus-voras oficialiai keliasi į „Marvel“ kino franšizę

Ne vienerius metus trunkančios diskusijos dėl to, kaip į didžiąją „Marvel“ kino franšizę galima įtraukti vieną garsiausių visų laikų komiksų veikėjų Žmogų-vorą, pirmadienį buvo baigtos. Kaip buvo paskelbta oficialiame pranešime, „Sony“ studija leido studijos „Marvel“ vadovui Kevinui Feige panaudoti legendinį superherojų pastarosios studijos ateities filmuose.

Kaip žinome, Žmogus-voras yra „Marvel“ komiksų herojus, tačiau pagal dar 1999 metais sudarytą sutartį filmus su juo gali kurti tik „Sony“ studija. 2008 metais įsikūrus nuosavai „Marvel“ kino studijai paaiškėjo, kad galimybių, jog šis veikėjas pasirodys su kitais „Marvel“ superherojais, sudarančiais Keršytojų komandą, nėra daug, tačiau spekuliacijos šia linkme netilo. Siekdama išlaikyti teises į šį herojų, „Sony“ studija privalėjo nuolat kurti su juo susijusius filmus. Iškart po Samo Raimi 2002-2007 metais sukurtos trilogijos su pagrindinį veikėją įkūnijančiu Tobey Maguire‘u, jau 2012-aisiais pradėjo naujus filmus su šiuo veikėju pavadinimu „Nepaprastas Žmogus-voras“ (angl. „The Amazing Spider-Man“), kur pagrindinį veikėją dviejuose filmuose įkūnijo Andrew Garfieldas.

Kaip galima spręsti iš oficialaus pranešimo, A. Garfieldas daugiau netaps Žmogumi-voru. Pagal sutartį, naujasis Žmogus-voras pirmiausiai turėtų pasirodyti „Marvel“ studijos kuriamame filme. Detalės dėl to nėra atskleidžiamos, tačiau tikėtina, kad tai bus kitais metais pasirodysiantis „Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“). Šis filmas bus paremtas pagal itin svarbią komiksų siužetinę liniją, kurioje Žmogus-voras atliko ryškų vaidmenį, todėl čia jo pasirodymo tikėtis tikrai galima.

Negana to, „Sony“ vis dar priklausys teisės į šį veikėją. Kai tik jis pasirodys kuriame nors „Marvel“ filme, „Sony“ studija 2017 metų liepos 28 dieną išleis visiškai naują filmą apie Žmogų-vorą. Juostą kartu su buvusia „Sony“ vadove Amy Pascal prodiusuos „Marvel“ studijos vadovas Kevinas Feige. „Sony“ vis dar turės pilną savo franšizės kontrolę ir patys platins naujuosius filmus, tačiau yra vienas neįprastas faktas. Įmanoma, kad ateities „Sony“ filmuose apie Žmogų-vorą gali pasirodyti veikėjai iš „Marvel“ franšizės, kas pastarajai leistų išsiplėsti dar labiau ir be jokios abejonės sukurtų precedento neturintį įvykį Holivude.

Naujasis Žmogaus-voro filmas kartu privertė „Marvel“ studiją pakeisti kai kurių savo juostų pasirodymo datas. Filmas „Toras: Ragnarokas“ (angl. „Thor: Ragnarok“) buvo perstumtas iš 2017-ųjų liepos 28 d. iki tų pačių metų lapkričio 3 dienos. „Juodoji pantera“ (angl. „Black Panther“) iš 2017 metų lapkričio 3 dienos persikels į 2018-ųjų liepos 6 d. „Kapitonė Nuostabioji“ (angl. „Captain Marvel“) nukelta iš 2018 metų liepos 6-osios iki tų pačių metų lapkričio 2-osios. „Nežmonės“ (angl. „Inhumans“) vietoj 2018-ųjų lapkričio 2 dienos dabar pasirodys 2019 metų liepos 12-ąją.

Nepaisant to, kad „Marvel“ privalėjo nemenkai pakeisti savo tvarkaraštį, ši naujiena yra turbūt didžiausia žinia iš Holivudo šiais metais. Kol kas neaišku, kaip „Marvel“ seksis į tokį didelį savo veikėjų būrį įtraukti dar vieną ryškią asmenybę, tačiau šios studijos filmai įrodė, kad jų kūrėjais pasitikėti galima.

Tuo metu naujausias „Marvel“ filmas „Keršytojai: Ultrono amžius“ (angl. „The Avengers: Age of Ultron“) pasirodys šių metų liepos 17 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles