„DC Films“ purto permainos

„DC Films“ purto permainos

Kai iš penkių kompanijos filmų vos vieną galima laikyti sėkmingu, nesunku suprasti, jog kažkas ne taip ir reikalingos permainos. „DC“ kompanija laiko atžvilgiu smarkiai pavėlavo, lyginant su didžiausiais konkurentais „Marvel“, ir į kovą stoja vėliau, nepavertusi to pranašumu. Kompanija galėjo pasimokyti iš svetimų klaidų, bet to nepadarė, kaip ir nepasimokė iš savų, o „Marvel“ sėkmingai štampuoja vieną po kito gerai vertinamus filmus. Tačiau pokyčių diena išaušo – keičiamas „DC Films“ vadovas.

Iki tol kompanijai vadovavo Jonas Bergas ir Geoff‘as Johnsas (pastarasis nuo svarbių pareigų kompanijoje nenutols, mat yra žinomas komiksų kūrėjas ir liks atsakingas už jų kūrimą), o šiandien naujuoju vadovu tapo Walteris Hamada. Šis žmogus dirbo prodiuseriu filmuose „Tas“ (angl. „It“) ir „Išvarymas“ (angl. „The Conjuring“), todėl patirties, kaip reikia iš filmų uždirbti pinigus, turi, tik lieka neaišku, ar tuo pačiu pakils ir filmų kokybė. Pavyzdžiui, naujausias prodiuserio darbas „Tas“ uždirbo apie 698 milijonus dolerių, išleidęs tik 35 milijonus dolerių – tai gan įspūdingas skaičius.

Kaip kompanijai ir jos naujajam vadovui seksis pakeisti situaciją išvysime gruodžio mėnesį, kuomet pasirodys naujas „DC“ filmas „Akvamenas“ (angl. „Aquaman“), su kurio režisieriumi James‘u Wan‘u naujasis vadovas palaiko puikius santykius.

 

 

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles