Paviešintos „Iksmenai. Tamsusis feniksas“ nuotraukos

Paviešintos „Iksmenai. Tamsusis feniksas“ nuotraukos

Nors vieno iš 2018 metais pasirodysiančio Iksmenų serijos filmo „Iksmenai. Tamsusis feniksas“ (angl. „X-Men: Dark Phoenix“) anonso dar nėra, bet pagaliau galime žvilgtelėti į filmą pristatančias nuotraukas.

Paviešintos penkios nuotraukos tiek iš paties filmo, tiek iš jo užkulisių pateikia užuominų į keletą klausimų. Pavyzdžiui, ką suvaidins aktorė Jessica Chastain? Nors jos vaidinamos antagonistės vardo dar nežinome, bet dabar bent jau tapo aišku, kaip ji atrodys filmo metu. Tiesa, filmo kūrėjai atskleidė, kad jos personažo vardas bus Smith, bet tai labiau panašu į norą nuslėpti tikrąją personažo tapatybę.

Kitose nuotraukose parodoma Mistika (akt. Jennifer Lawrence), režisierius Simonas Kinbergas kartu su Michaelu Fassbenderiu, Džin Grei (akt. Sophie Turner) ir laidotuvių scena, kurioje dalyvauja Profesorius X (akt. Jamesas McAvoy), Driežas (akt. Kodi Smit-McPhee), Audra (akt. Alexandra Shipp) bei Ciklopas (akt. Tye Sheridan). Sklido gandų, jog šioje Iksmenų dalyje gali būti žiaurių mirčių, tad panašu, jog šia scena filmo kūrėjai pasidalino neveltui.

2018 metais kino teatruose pasirodys du Iksmenų serijos filmai. „Iksmenai: Naujieji mutantai“ kino teatrus pasieks balandžio 13-ąją, o „Iksmenai. Tamsusis feniksas“ pasirodys lapkričio 2 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles