Kitas Džeimsas Bondas gali būti ne baltaodis vyras

Kitas Džeimsas Bondas gali būti ne baltaodis vyras

Danielis Craigas paskutinį kartą sugrįžta vaidinti Džeimsą Bondą pavadinimo dar neturinčiame dvidešimt penktajame Bondo filme, kuris pasirodys kino teatruose 2019 metais. Nuo paskelbimo, kad tai bus paskutinis kartas, kai jis vaidina agentą 007, „MGM“ ir „Columbia“ studijos ieško kito aktoriaus, kuris perimtų šį vaidmenį ateityje.

Viena iš pagrindinių Džeimso Bondo filmų prodiuserių, Barbara Broccoli kalbėdama apie personažo ateitį tarė, kad filmai su šiuo personažu keičiasi su amžiumi ir yra galimybė, jog Bondas ateityje gali būti ne baltaodis ir nebūtinai vyras.

Sklando gandai, kad aktoriai, kurie ateityje gali perimti šį vaidmenį yra britų aktorius Idris Elba ar juostos „Atominė blondinė“ (angl. „Atomic Blonde“) žvaigždė Charlize Theron. Tačiau šie gandai nėra vieninteliai, aktoriai kaip Tomas Hidlestonas ar Michaelas Fasbenderis taip pat yra kandidatų saraše, kurie dominą studiją, šie aktoriai būtų labiau saugūs pasirinkimai, kurie testų tradiciją, egzistuojančią nuo pačios personažo sukūrimo pradžios 1953 metais, kad Džeimsas Bondas yra baltaodis vyras. Kol kas laukiama oficialaus studijos pranešimo, tikslių žinių galėsime tikėtis po paskutinio Bondo filmo su Danieliu Craigu.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. As / 2018 sausio 4

    Netikiu, kad kada nors apskritai bus moters vaidmuo. Vien todel, kad vizitine kortele filmo yra vyriskas vardas „Dzeimsas Bondas“. O juodaodis aktorius yra labai galimas variantas.