Situacija kartojasi – trečiosios „Kloverfyldo“ dalies dar teks palūkėti

Situacija kartojasi – trečiosios „Kloverfyldo“ dalies dar teks palūkėti

Dar prieš kelias dienas skelbėme, jog portalo „Fandango“ skaitytojai laukiamiausiu šių metų siaubo filmo išrinko trečiąją „Kloverfyldo“ dalį (angl. „Cloverfield 3“). Deja, kaip ir buvo galima tikėtis, „Paramount Pictures“ išleidimo datą ir vėl nukėlė, o „God Particle“ kodiniu vardu pavadinta trečioji „Kloverfyldo“ visatos juosta turėtų pasirodyti balandžio 20-ąją.

Šis studijos žingsnis neatrodo toks jau ir netikėtas – visatos gerbėjams nebuvo pristatyti nei plakatai, nei anonsai, tad „Paramount Pictures“ pristatydami filmą vasario 2-ąją būtų stipriai rizikavę juostos sėkme. Žinoma, galima susidaryti įspūdį, kad studija tikėjosi panašios sėkmės, kaip ir „10-osios Kloverfyldo gatvės“ (angl. „10 Cloverfield Lane“) – pirmasis juostos anonsas pasirodė likus vos kelioms savaitėms ligi filmo premjeros, tačiau, kaip pastebime – „Paramount Pictures“ antrą sykį į tą pačią balą bristi nesiryžo.

Pagal pirminius planus, trečioji „Kloverfildo“ dalis kino teatruose turėjo pasirodyti dar praėjusių metų vasario 24-ąją, tačiau išleidimo data visai netrukus buvo pavėlinta į spalio 27-ąją. Pavėlinimo priežasčių neatskleidusi „Paramount Pictures“ kiek vėliau juostą nukėlė į vasario 2-ąją, o dabar kalbama jau ir apie balandžio 20-ąją.

Galima kelti įvairias prielaidas, kodėl juosta vis atidėliojama, o pati pirmoji mintis netgi gali būti ši – nejaugi patys „Paramount Pictures“ abejoja filmo gerumu ir taiso elementariausias scenarijaus klaidas? Belieka tikėtis, kad ši prielaida klaidinga, ir ją galėsime patikrinti jau balandžio mėnesį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles