Patikslinta antrosios „Kingsman“ dalies premjeros data

Patikslinta antrosios „Kingsman“ dalies premjeros data

Prieš porą metų su trenksmu pasaulyje praskriejęs filmas „Kingsman. Slaptoji tarnyba“ (angl. „Kingsman: The Secret Service“) neabejotinai susikūrė savo gerbėjų ratą. Antrosios dalies filmavimo darbai jau senai užbaigti, o studija skuba kartu finišuoti ir montažo darbus. „Fox“ studija turi gerų žinių jau šiais metais pasirodysiančios juostos gerbėjams – filmas pasirodys anksčiau!

Skelbiama, kad juosta pasirodys ne spalio 6-ąją, tačiau savaite anksčiau – rugsėjo 29-ąją. Tikėtina, kad „Fox“ galėjo išsigąsti antrosios režisieriaus Deniso Villeneuve „Bėgančio skustuvo ašmenimis“ dalies, kuri pasirodys būtent spalio 6-ąją, o tęsiniui jau dabar yra žadama itin didžiulė finansinė sėkmė. Tiesa, tai jau ne pirmas sykis, kuomet keičiasi „Kingsman. Auksinis ratas“ išleidimo data, kuri pirmiausia buvo skelbiama it birželio 16-a.

Peržvelgus, kokie filmai pasirodys rugsėjo 29-ąją, šis studijos žingsnis yra visiškai logiškas. Tą patį savaitgalį pasirodo ir naujausia lego kaladėlių dalis (angl. „The LEGO NINJAGO“), kuriai „Kingsmanas“ turėtų būti it lengvas kąsnis. Šiuo metu rugsėjo 29-ą dieną nėra suplanuota jokių kitų didžiųjų kino hitų, tad „Fox“ studija tikisi sužaisti taktiškai ir būtent tą savaitgalį užkariauti finansinę šlovę.

Dar gruodžio mėnesį pagrindinio vaidmens atlikėjas Taronas Egertonas, duodamas interviu „Cinemablend“, teigė, kad antroji „Kingsman“ dalis pranoks pirmąją. „Tai bus visiška beprotybė! Julianne Moore bus pagrindinė piktadarė ir ji bus tikrai gąsdinanti. Ji tikrai nuostabi. Taigi, filmas bus įspūdingesnis, geresnis ir su daug daugiau ginklų. Bus smagu!”, – kalbėjo Taronas Egertonas.

Į tęsinį sugrįš visi pagrindiniai pirmosios dalies aktoriai (net ir Colinas Firthas!), o prie kolektyvo prisijungs ir dar daugiau įspūdingų pavardžių: Julianne Moore, Jeffas Bridgesas, Channingas Tatumas ir Halle Berry. Ir nors iki šiol kino studija dar neišleido pirmojo juostos anonso, tikėtina, kad jau visai netrukus jį išvysime.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles