Paviešinta piratinė septintojo „Sostų karų“ sezono ketvirta serija

Paviešinta piratinė septintojo „Sostų karų“ sezono ketvirta serija

Ši savaitė Amerikiečių kabelinei televizijai HBO yra tikrai siaubinga. Pradžioje buvo skelbta, apie kibernetinę ataką, kurios metu iš serverių buvo pavogta 1.5 terabaito duomenų, o per savaitgalį kita grupuotė įvykdė ir didžiausią nuodėmę – pasidalino ketvirtąja septintojo sezono „Sostų karų“ serija, kuri pasaulį turėjo išvysti tik šį vakarą.

Išsyk informuojame, kad šioje naujienoje neišduosime jokių faktų apie įvykius ketvirtoje serijoje.

Ir visgi, daugumai gerbėjų verdant norui šią seriją pasižiūrėti anksčiau, portalai „Polygon“ ir „The Verge“ šiukštu ragina to nedaryti. Abi informacinės erdvės teigia patys neištvėrę ir pasidavę pagundai, tačiau netrukus turėjo nusivilti. Teigiama, kad visos serijos metu matomi vandens ženklai su užrašu „For Internal Viewing Only“ bei prasta kokybė trukdė įsijausti į seriją, kurios didybė alsavo jau nuo pat pirmųjų jos minučių.

Pasak portalo „Polygon“, ši serija yra viena tų, apie kurią žmonės tikrai kalbės dar kurį laiką ir ji turi būti pamatyta žiūrint tokia kokybe, kurios siekė patys kūrėjai D. B. Weissas ir Davidas Benioffas. Kaip buvo teigta, tose serijose, kuriose dominuoja dialogai, kokybės nebuvimas didesnės esmės nedaro, tačiau ši yra būtent iš tų, kurių verta palaukti.

Kartu ir primename žinutę, kuria praėjusią savaitę pasidalino kibernetinę ataką įvykdę hakeriai: „Labas, žmonija. Didžiausias kibernetinės erdvės nutekėjimas vyksta. Koks jo pavadinimas? Ogi tai – HBO ir Sostų karai!!!!!! Jums pasisekė būti pirmuoju liudytoju, kuris visą tai gali atsisiųsti. Mėgaukitės ir platinkite mūsų žodžius. Su kiekvienu gerai platinančiu mes susisieksime. HBO griūna.”

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles