Samuelis L. Jacksonas naujausiame filme atskleidžia muzikinį talentą

Samuelis L. Jacksonas yra daugelio mylimas ir mėgstamas aktorius. Po kelių metų į aštuntą dešimtį įkopsiančio amerikiečio sukurti personažai ir asmenybė jau tapo šių laikų pramoginės kultūros dalimi. Bet Samuelis L. Jacksonas nenustoja stebinti. Naujausio jo filmo „Žudiko asmens sargybinis“ (angl. „Hitman‘s Bodyguard“) muzikiniame takelyje skamba aktoriaus parašyta ir atliekama daina, skelbia „Heat Vision“.

Penktadienį oficialiai išleista daina „Nobody Gets Out Alive“ gimė spontaniškai. Samuelis L. Jacksonas sėdėjo savo mašinoje kartu su kolega aktoriumi Ryanu Reynoldsu, kuris taip pat pasirodo filme „Žudiko asmens sargybinis“. S. L. Jacksonas pradėjo improvizuoti ir taip gimė pirminis dainos variantas.

Juostos režisierius Patrickas Hughesas paskatino aktorių pasikalbėti su filmo kompozitoriumi islandu Atliu Örvarssonu. Samuelis L. Jacksonas pradėjo susirašinėti su muzikinio takelio autoriumi. Aktorius nusiuntė kompozitoriui pirminį dainos variantą, A. Örvarssonas atsiuntė kelis pasiūlymus. Taip vyrai vienas kitam siuntinėjo patarimus ir patobulinimus, kol galiausiai gimė tas kūrinio variantas, kurį galime išgirsti šiandien.

„Nobody Gets Out Alive“ – daina, sujungianti gospelo ir bliuzo muzikos stilius. Pirmieji dainos žodžiai alsuoja Samuelio L. Jacksono esybe: „Gyvenimas yra greitkelis ir jis su****ai labai ilgas“ (angl. „Life is a highway, and it’s mighty f—ing long“).

Filmas „Žudiko asmens sargybinis“ Lietuvos kino teatruose pasirodo rugpjūčio 18 dieną. Kviečiame pasiklausyti Samuelio L. Jacksono ir Atlio Örvarssono bendro muzikinio darbo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles