Naujame Ango Lee filme Willas Smithas sutiks savo kloną

Naujame Ango Lee filme Willas Smithas sutiks savo kloną

Kurį laiką vyko derybos, tačiau dabar tai jau oficialiai patvirtinta: amerikiečių aktorius Willas Smithas imsis pagrindinio vaidmens Oskaro laureato Ango Lee režisuojamame mokslinės fantastikos trileryje „Gimęs po Dvynių ženklu“ (angl. „Gemini Man“), kur jam teks akis į akį susidurti su… savo paties klonu. Jau žinoma ir būsimosios juostos premjeros data – kino sales šis filmas turėtų pasiekti 2019 m. spalio 4 d.

„Gimęs po Dvyniu ženklu“ pasakos senstančio profesionalaus žudiko istoriją, kuriam tenka varžytis su savo paties klonu, jaunesniu už jį net 25-eriais metais. Tiek pagrindinį personažą, tiek jo kloną įkūnys W. Smithas – ekrane aktorių atjauninti padės skaitmeninės technologijos. Tiesa, tokių technologinių aukštumų kino menas ir mokslas dar nebuvo pasiekęs prieš dvidešimt metų, kas ir sutrukdė „Disney“ studijai imtis šio projekto – tuo metu į pagrindinį vaidmenį pretendavo Clintas Eastwoodas ir Melas Gibsonas. Dabar šį projektą perėmė „Paramount Pictures“.

Trileris „Gimęs po Dvynių ženklu“ papildys ir taip jau nemenką W. Smitho mokslinės fantastikos filmografiją, kurioje puikuojasi tokie filmai kaip „Nepriklausomybės diena“ (angl. „Independence Day“, 1996 m.), „Vyrai juodais drabužiais“ (angl. „Men in Black“, 1997, 2002, 2012 m.), „Aš, robotas“ (angl. „I, Robot“, 2004 m.), „Aš esu legenda“ (angl. „I am Legend“, 2007 m.) ir „Žemė – nauja pradžia“ ( anfl. „After Earth“, 2013 m.).

 

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles