Šiemet „Disney“ filmai jau uždirbo tris milijardus dolerių

Šiemet „Disney“ filmai jau uždirbo tris milijardus dolerių

Visose Holivudo nišose dominuojanti „Disney“ studija pagerino dar vieną savo rekordą – kompanija pranešė, kad jos filmai per rekordiškai trumpą laiką surinko 3 milijardus dolerių iš šiais metais pasirodžiusių filmų.

Apie tai oficialiai pranešė pati studija. Tai yra jau šešti metai iš eilės ir devinti per visą „Disney“ istoriją, kai studijos filmai užsidirba 3 milijardus dolerių. Šią ribą „Disney“ peržengė birželio 30 dieną – penkiomis savaitėmis greičiau nei pernai.

Studija taip pat džiaugėsi kitu solidžiu pasiekimu – birželio 25 dieną „Disney“ peržengė milijardo dolerių, uždirbtų Šiaurės Amerikos rinkoje, ribą, kas yra dar vienas legendinės kompanijos rekordas.

Jį „Disney“ pasiekė sukurdama ne vieną didelį šių metų kino hitą. Didžiausiu jų tapo filmas „Keršytojai: Altrono amžius“ (angl. „Avengers: Age of Ultron“). Didžiojo 2012 metų hito, uždirbusio pusantro milijardo dolerių ir tapusio trečiu pagal pelningumą visų laikų filmu, tęsinys nusileido savo pirmtakui ir uždirbo kiek mažiau nei 1,4 mlrd. dolerių, kas vis tiek yra solidi suma.

Populiarėjanti „Disney“ tradicija perkurti savo legendinę animaciją į vaidybinius filmus taip pat atnešė nemažai pelno – filmas „Pelenė“ (angl. „Cinderella“) studijai uždirbo daugiau nei pusę milijardo dolerių.

Visai neseniai kino teatruose pasirodęs jausmingas „Pixar“ kurtas animacinis filmas „Išvirkščias pasaulis“ (angl. „Inside Out“) jau yra uždirbęs beveik 250 milijonų ir jo pelnas bėgant vasarai dar augs.

Verta nepamiršti, kad „Disney“ šiemet turi dar du stambius projektus – kitą „Pixar“ animacinį filmą „Gerasis dinozauras“ (angl. „The Good Dinosaur“) ir potencialiai didžiausią šių metų hitą „Žvaigždžių karai: jėga nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“), kuris padės studijai pasiekti dar ne vieną rekordą

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles