Studija „Disney“ statys filmą apie Žavųjį Princą

Studija „Disney“ statys filmą apie Žavųjį Princą

Kino studija „Disney“ ir toliau tęsia klasikinių pasakų perkėlimą į vaidybinius filmus. Žinoma, kad jau baigtos derinti projekto, kurio centre atsidurs Žavusis princas, detalės.

Filmo scenarijų rašo Mattas Fogelis. Jis buvo Philo Lordo ir Chriso Millerio asistentas kuriant animacinį filmą „Debesuota, numatoma mėsos kukulių kruša“ (angl. „Cloudy With a Chance of Meatballs“). Detalės kol kas neskelbiamos, tačiau scenarijus apibūdinamas kaip atspindintis revizionistinį požiūrį į klasikines pasakas.

„Disney“ studiją galima laikyti pradininke palyginti nesenos, bet pasiteisinusios praktikos, pasakas arba senus animacinius filmus paversti vaidybiniais filmais. Ir kadangi nei viena kita kino studija nepadarė tiek, kiek „Disney“, tam, kad visuomenės sąmonėje įtvirtintų Žaviojo princo personažą su tokiais filmais kaip „Snieguolė ir septyni nykštukai“ (angl. „Snow White and Seven Dwarves“), „Miegančioji gražuolė“ (angl. „Sleeping Beauty“) ir „Pelenė“ (angl. „Cinderella“), tad nieko keista, kad būtent ši studija pagaliau nusprendė atkreipti dėmesį į vyrus.

Paskutinis studijos „Disney“ filmas „Pelenė“ pasirodė šių metų kovo mėnesį ir sugebėjo užsidirbti visame pasaulyje beveik 340 mln. dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles