„20th Century Fox“ superherojaus Gambito pristatymui išleis rekordiškai didelę sumą

„20th Century Fox“ superherojaus Gambito pristatymui išleis rekordiškai didelę sumą

Kino studija „20th Century Fox“ neapleidžia savo būsimų superherojų filmų. Dabar, kai nuo visų vaidmenų ir reklaminių turų atlaisvėjo aktorius Chaningas Tatumas, studija pradės dirbti su naujausiu jų veikėju, kuris pasirodys soliniame filme „Gambitas“ (angl. „Gambit“). Kaip praneša „Showbiz 411“, juostos filmavimo darbai turėtų prasidėti jau visai netrukus, spalio mėnesį Luizianos valstijoje.

Be šių žinių taip pat paaiškėjo, kiek studija ketina skirti šio filmui sukūrimui. Pradiniais duomenimis, studija skirs 154 milijonus dolerių filmo biudžetui. Kaip superherojų pristatančiam filmui, tai bemaž viena didžiausių sumų, kokią bet kuri studija yra skyrusi pirmiesiems savo juostoms apie superdidvyrius. Bet šis sprendimas yra gana suprantamas. Jau po dviejų metų atsisveikinsime su pagrindiniu „20th Century Fox“ superherojumi, kuris beveik dvidešimt metų nešė šią solinę naštą ant savo pečių. Kai pasirodys „Ernis 2“ (angl. „Wolverine 2“) filmas, studija nebeturės franšizių soliniams veikėjams. Tiesa, yra „Deadpoolas“ (angl. „Deadpool“). Problema tik ta, kad jis yra filmas su R reitingu ir visuomet balansuos ant finansinės sėkmės ribos. Ir aišku, jo uždarbiai tikrai nebus milijardiniai. Taigi, „Fox“ atstovai turi rasti naują, šiuolaikišką superdidvyrį, kuris sugebėtų išnešti daug filmų. Tikimasi, kad juo gali tapti būtent Gambitas.

Įdomu tai, kad pagal paskelbtą veikėjų sąrašą, galima matyti nemažai vagių. Ir tai nurodo į tai, jog bus parodoma Gambito priešistorė. Tiksliau, atsiradimas. Pagal komiksuose esančią istoriją, Gambitas buvo užaugintas Vagių gildijoje. Ji, savo ruožtu, galiausiai įsivėlė į žiaurių konfliktą su Žudikų gildija ir prasidėjo jų nesutarimai, kovos ir panašiai. Taigi, faktas, jog filme bus daug vagių, yra labai įdomus. Iškyla savotiška bėda. Kad ir koks talentingas ir sėkmingas būtų Ch. Tatumas, jis nesugebės išnešti viso franšizės ir kelis šimtus milijonų kainuojančio filmo tik savo pavarde. Taigi, tikėtina, kad jau labai greitai sulauksime kitų stambių pavardžių, kurios prisidėtų prie šio filmo sėkmės.

Planuojama, kad Ruperto Wyatto režisuotas „Gambitas“ kino teatrus pasieks kitų metų spalio 7 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles