Seksualiųjų brolių Hemsworthų trijulės pasirodymas tapo filmo „Kvaišų atostogos“ premjeros vinimi

Retai kada vienoje šeimoje pasitaiko daugiau kaip du žinomi broliai aktoriai, tačiau Hemsworthai – viena tokių išimčių. Visi trys iš Australijos kilę broliai Chrisas, Liamas ir Luke‘as puoselėja sėkmingas karjeras kine ir televizijoje. Tiesa, pamatyti visus juos drauge – išties išskirtinis reginys, šią savaitę nudžiuginęs Los Andžele vykusios komedijos „Kvaišų atostogos“ (angl. „Vacation“) premjeros svečius.

Nors filme „Kvaišų atostogos“ vaidmenį atliko tik 31-erių Ch.Hemsworthas, geriausiai žinomas dėl jo superherojaus dievo Toro rolės „Keršytojų“ ir „Toro“ filmuose, į renginį jis atsivedė gausią palaikymo komandą. Drauge su 33-ejų broliu Luke‘u ir 25-erių jaunėliu Liamu trijulė juokais net apsikumščiavo pozuodami fotografams. Elegantiškų vyrų trio papuošė gražuolės Ch.Hemswortho žmonos, ispanų aktorės Elsos Pataky draugija. Itin jaunatviškai atrodanti 39-erių šviesiaplaukė žavėjo kremine nertomis gėlėmis puošta suknele, atidengusia jos lieknas kojas ir išryškinusia puikią figūrą. Žvelgiant į E.Pataky net sunku patikėti, kad 2010-aisiais susituokusi pora turi net tris vaikus – dukrą Indią Rose ir dvynius sūnus Tristaną ir Sashą.

Hemsworthų brolių ir Ch.Hemswortho bei jo žmonos nuotraukų iš filmo „Kvaišų atostogos“ premjeros pamatyti galite paspaudę ant šios nuorodos.

Pernai žurnalo „People“ seksualiausiu planetos vyru tituluotas Ch.Hemsworthas gerbėjų aistras komedijoje „Kvaišų atostogos“ pakurstys kaip reikiant – daugumoje scenų jis pasirodo pusnuogis ir net pateikia intriguojančių ar net labai tiesmukų erotiškų užuominų.

Komedijoje „Kvaišų atostogos“ žiūrovai išvys, ko gero, pačias juokingiausias ir labiausiai nevykusias atostogas per visą pasaulio šeimų istoriją. Grizvoldai išsiruošia į įspūdingą atrakcionų parką „Walley World“, tačiau kelionės metu jų laukia aibė nuotykių, vandens pramogos Didžiojo kanjono nacionaliniame parke, maudynės nuotekų „versmėje“, serialo „Kobra 11“ vyrukų verti nuotykiai greitkelyje ir tuzinas juokingų konfliktų.

Sužinokite, ar kvaišų šeimynėlė galiausiai taps vieninga it kumštis, ar jų apsilankymas „Walley World“ galiausiai virs tikra katastrofa. Ypač smagi nuotykių komedija „Kvaišų atostogos“ Lietuvos kino teatrus pasieks jau po mėnesio, rugpjūčio 28 dieną.

Filmo „Kvaišų atostogos“ anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles