Tilda Swinton dar neapsisprendė dėl savo personažo lyties filme „Daktaras Streindžas“

Tilda Swinton dar neapsisprendė dėl savo personažo lyties filme „Daktaras Streindžas“

Panašu, kad kino studija „Marvel“ Tildai Swinton leido pačiai apsispręsti dėl Daktaro Streindžo mokytojo vaidmens – aktorė gali pasirinkti, ar jos personažas bus vyras, ar moteris. Kol kas aktorė galutinio sprendimo nepriėmė.

„Daktaro Streindžo“ filmavimas prasidės šių metų lapkritį, o aktorių atranka dar nesibaigė. Aktorė Rachel McAdams ką tik patvirtino apie savo derybas su studija dėl šio projekto, o T. Swinton savo ruožtu padarė neblogą reklamą. Britų aktorė interviu patvirtino, kad ji galės pasirinkti, kokios lyties bus jos vaidinamas personažas. „Dar nepradėjome rimtai dirbti, tačiau man tikrai įdomu vaidinti Senąjį (angl. The Ancient One), kuris, kaip žinome iš komiksų, yra vyras. Kol kas dar galutinai nenusprendžiau, ar mano vaidinamas personažas bus vyras, ar moteris. Kol kas dar nieko nežinau ir nieko negaliu jums pasakyti, tačiau man palikta galimybė tai nuspręsti pačiai.“

Akivaizdu, kad kino studija „Marvel“ leidžia aktorei laisvai apsispręsti, ar jos vaidinamas personažas liks Senuoju ar, vis tik, taps Senąja. Ir tai, panašu, buvo viena iš priežasčių, dėl kurių T. Swinton sutiko vaidinti šiame filme. „Tai bus mano pasirinkimas. Jie gali manęs atsisakyti ir pasakyti, kad aš neteisi, bet tai buvo mūsų susitarimo pagrindas ir mes tai nuspręsime kartu. Galbūt klystu, bet manau, kad būtent dėl to jie pasirinko mane, kadangi žino, jog man tai patinka. Iki šiol nesu dirbusi su „Marvel“, bet manau, kad jie nori dirbti su žmonėmis ir neatrodo, kad būtų linkę griežtai nurodinėti, ką kiekvienas turi daryti. Daugiau galėsiu papasakoti po kelių mėnesių“, – apie savo patirtį ir susitarimus su studija „Marvel“ kalbėjo Oskaro laureatė.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles