C. Murphy‘is jau penktą kartą apjungia jėgas su Ch. Nolanu

C. Murphy‘is jau penktą kartą apjungia jėgas su Ch. Nolanu

Režisieriaus Christopherio Nolano gerbėjai gali pradėti džiaugtis. Jo naujasis filmas ir toliau juda be jokių trikdžių. Kino kūrėjas pradėjo filmo „Dunkirkas“ (angl. „Dunkirk“) aktorių atrankos procesą. Labai ilgai žinių laukti nereikėjo, nes vienu pirmųjų atrinktų, o gal pakviestų, tapo jau ne pirmąsyk su režisieriumi bendradarbiaujantis Cillianas Murphy‘is.

Režisierius ir C. Murphy‘is kartu dirbs jau penktą kartą. Anksčiau aktorius yra vaidinęs „Betmene: pradžia“ (angl. „Batman Begins“), „Tamsos riteryje“ (angl. „The Dark Knight“), „Tamsos riterio sugrįžime“ (angl. „The Dark Knight Rises“) ir „Pradžioje“ (angl. „Inception“). Ir nors daugiau ekrano laiko aktorius gavo tik pirmame „Tamsos riterio“ trilogijos filme ir „Pradžioje“, visai malonu stebėti, kaip C. Murphy‘is tęsia bendradarbiavimą su režisieriumi.

Aktorius prisijungs jau prie absoliučiai nuolatinio Ch. Nolano filmų aktoriaus Tomo Hardy‘io. Antraplaniams vaidmenims jau yra atrinkti dar du aktoriai – tai Kennethas Branaghas ir Oskaro laureatas Markas Rylance‘as. Net neabejotina, kad prie filmo prisijungs ir bene seniausias aktorius, visuomet pasirodantis Ch. Nolano filmuose – Michaelas Cane‘as.

Tai bus antrojo pasaulinio karo tematikos juosta, kuri pasakos apie Dunkirko evakuaciją per karinę britų operaciją. Jos metu buvo išgelbėti 330 tūkstančių sąjungininkų karių, kai juos apsupo Vokietijos kariai.

Filmavimo darbai prasidės jau gegužę, tad aktorių atranka, daugiau ar mažiau, turėtų trukti dar kelias savaites. „Dunkirko“ premjera numatyta 2017 metų liepos 21 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles