Mirė aktorius Billas Paxtonas

Mirė aktorius Billas Paxtonas

Praėjusį savaitgalį, dar prieš didžiąją Oskarų ceremoniją, mirė žinomas filmų „Titanikas“ (angl. „Titanic“) ir „Svetimas“ (angl. „Alien“) žvaigždžė, aktorius Billas Paxtonas. Aktorius mirė sulaukęs 61-erių, po širdies operacijos pasireiškus komplikacijoms.

Aktoriaus šeimos atstovas apie mirtį paskelbė vasario 26 dieną. „Billo atsidavimas menams buvo labai stiprus, visi artimieji tą jautė. Niekas negalėtų paneigti jo energijos ir atsidavimo savo darbui“, – rašoma pranešime.

Aktorius, turėjęs stiprų teksasietišką akcentą ir gana grubią išvaizdą, dažnai vaidindavo karius arba kaubojus. Taip pat, jis buvo geras Jameso Camerono pažįstamas, todėl ne kartą vaidino jo kurtuose filmuose – „Terminatoriuje“ (angl. „Terminator“), „Svetimam“, „Titanike“ ir „Tikrame mele“ (angl. „True Lies“). Taip pat, vienas didesnių jo vaidmenų, už kurį jis pelnė Kino aktorių gildijos apdovanojimą – „Apolo 13“ (angl. „Apollo 13“). B. Paxtonas buvo nominuotas 4 Auksiniams gaubliams už savo pasirodymą televizijos projektuose.

Paskutinis jo pasirodymas bus CBS televizijos kuriamame seriale „Išbandymų diena“ (angl. „Training day“). Visos trylika pirmo sezono serijų buvo nufilmuotos jau gruodžio mėnesį, tad seriale jį dar tikrai išvysime.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles