Ar pasibaigus pirmajam „Taboo“ sezonui, kitiems tariamas – tabu?

Ar pasibaigus pirmajam „Taboo“ sezonui, kitiems tariamas – tabu?

Kuomet visas pasaulis atsigavinėja po išskirtinai kurioziškų Oskarų apdovanojimų, kažkur netoliese vyksta iš tiesų rimti dalykai. Tai sakant, omenyje turima šį savaitgalį finaliniu epizodu užsibaigusį Tomo Hardžio išties nuostabų šedevrą – „Taboo“. Daugelį iš tiesų nustebino Holivudo vyriškumo ikonos sprendimas realizuoti save serijiniame projekte. Ir šis sprendimas buvo triuškinančiai tvirtas.

Būdamas šiųdieniu vienu labiausiai BBC diskutuotinų projektų po Oskarų – „Taboo“ realiai neturi konkrečių ateities planų. Idėjiniu atžvilgiu, istorija turėtų tęstis dar mažiausiai du sezonus, bet viskas priklauso nuo to ar Tom Hardy nusiteiks vėl įsispirti į Deleinio batus ir su savimi įtikins eiti visą komandą.

Konkretaus atsakymo, deja, nėra. Niekas tikrai neagituoja, jog tai vienareikšmiškai baigtinis darbas. Ir kartu, kol kas nėra jokių vizijų, jog šis istorinis šedevras turės daugiau nei vieną sezoną. Serialo likimui labiausiai imponuoja žiūrovų reitingai, kurie – pirmaisiais epizodais – tiesiog lyg katapultos sviesti rėžėsi į dangų. Tačiau, paskutiniais epizodais, buvo nustatyta, jog žiūrimumas krito 1,5 milijono auditorijos.

Tad koks tikrasis „Taboo“ likimas – labai svarstytinas klausimas. Tačiau viena yra tikrai aišku – Tom Hardy su savo personažu tik dar labiau įrodo, jog Jis – labai teisingame kelyje Oskaro link.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles