Naujasis filmo „Kongas: Kaukolių sala“ anonsas – žiaurus, įspūdingas ir kupinas pabaisų

Nors vasaros dar nesulaukėme, bet „blokbasterių“ sezonas po truputį įsibėgėja. Kovo mėnesį pasirodys nemažai filmų, kuriuos nekantrauja išvysti didelė dalis žiūrovų, o tarp jų yra ir filmo „Kongas: kaukolių sala“ (angl. „Kong: Skull Island“) gerbėjai. Kino kompanija „Warner Bros.“ prieš porą dienų išleido paskutinį, veiksmo prisotintą ir visus King Kongo fanus džiuginantį, filmo anonsą.

Klipe galime iš arčiau pažvelgti į pagrindinį filmo personažą (akt. Tomas Hiddlestonas), kuris nėra linkęs tikėti egzistuojančiomis pabaisomis, bet šansus išgyventi nežinomoje saloje vertina menkai. Vaizdo klipe plačiau parodomas ir įgūlos susidūrimas su didžiąja beždžione. Panašu, jog šis susitikimas nebus iš maloniausiųjų. Iš pasirodžiusios medžiagos galima teigti, jog naujoji dalis apie legendinę beždžionę tikrai skirsis nuo Peterio Jacksono režisuotos King Kongo juostos.

Filmą režisavo Jordanas Vogt-Robertsas, o aktorių kolektyvą sudarys Tomas Hiddlestonas, Brie Larson, Samuelis L. Jacksonas, Johnas C. Riley’is, Johnas Goodmanas, Corey’is Hawkinsas, Jasonas Mitchellas ir Marcas Evanas Jacksonas. “Kongas: kaukolių sala“ kino teatruose pasirodys jau kitą savaitę – kovo 10 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles