Kate Beckinsale pirmajame „Kito pasaulio: kraujo karų“ anonse stoja kovon prieš laikanus ir vampyrus

Metai bėga, tačiau akivaizdu, kad aktorė Kate Beckinsale savo jau kultiniu tampančio vaidmens nė neplanuoja paleisti. Po kelių trukdžių ir šiokių tokių problemų kūrybiniame procese, galiausiai sulaukėme žinių dėl naujausio filmo apie vampyrų ir laikanų (vilkolakių) susidūrimo. Kino studija „Sony“ išplatino pirmąjį filmo „Kitas pasaulis: kraujo karai“ (angl. „Underworld: Blood Wars“) anonsą.

Veiksmas ir vėl suksis apie vieną nuožmiausių vampyrę žudikę Seleną, kuri turi atlaikyti ne tik išaugusio ir sustiprėjusio laikanų klano atakas, bet ir ją išdavusio vampyrų klano išpuolius. Jos užduotis – atlikti ypatingą auką ir visiems laikams sustabdyti amžiną karą, nors jai tepadeda tik vampyras Davidas su tėvu Tomasu.

Pirmasis anonsas nėra ypatingai išsamus. Tiesa, jis atrodo daugiau kaip kratinys, ypatingai dėl to, kad jame netrūksta ištraukų iš ankstesnių filmų. Tai bus jau penktasis franšizės filmas, kuriame ketvirtą kartą pasirodys ir pagrindinė veikėja (trečioji istorijos dalis buvo priešistorė, kurioje Selena nepasirodė). Iš anonso galima spręsti, kad Selena jaučia nuoskauda beveik visiems, dėl gyvenime patirtų skriaudų, tačiau nepaisant visko ji vis tiek išlieka bene pagrindiniu raktu visos šios sumaišties užbaigimui.

Visa filmų serija buvo savotiškai sėkminga. Ji niekada nerinko tokių sumų, kokias demonstravo „Saulėlydžio“ (angl. „Twilight“), nes niekuomet neturėjo užkietėjusių nepilnamečių gvardijos, stovinčios su dolerių kupiūromis rankose. Nepaisant to, šią seriją mėgsta labiau klasikinių vampyrų-vilkolakių istorijų gerbėjai, vampyrus įsivaizduojančius kaip šaltus nakties padarus, o vilkolakius – kaip stiprius žmones, mėnesienoje virstančius į bjaurius ir mirtinus, dviejomis kojomis vaikštančius vilkžmogius. Neabejotinai, kad ir kaip seksistiškai tai skambėtų, didžiausia filmo trauka yra pagrindinė aktorė, visus priešus stilingai naikinanti įspūdingais veiksmais ir apsitempusi odinį kostiumą.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks Kate Beckinsale, „Divergentės“ (angl. „Divergent“) serijoje išgarsėjęs Theo Jamesas, serialo „Davinčio demonai“ (angl. „Da Vinci‘s Demons“) aktoriai Laura Pulver ir Jamesas Faulkneris, „Sostų karų“ (angl. „Game of Thrones“) žvaigždė Charlesas Dance‘as, Tobias Menzies, Alicia Vela-Baley ir kiti. Akivaizdu, kad pagrindinis kelių filmų aktorius Scottas Speedmanas į šį filmą, kaip ir į ankstesnį, grįžti neplanuoja, nors jo istorija dalinai ir buvo paliesta ketvirtojoje franšizės dalyje.

„Kitas pasaulis: kraujo karai“ kinus pasieks kitų metų sausio 6 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles