Shia Labeouf‘as nemėgsta su Stevenu Spielbergu sukurtų filmų

Shia Labeouf‘as nemėgsta su Stevenu Spielbergu sukurtų filmų

Holivudo Biblija vadinamame „Variety“ neseniai publikuotame interviu amerikietis aktorius Shia Labeoufas leidosi į prisiminimus apie savo bendradarbiavimą su Stevenu Spielbergu – ir kaip su režisieriumi, ir kaip su prodiuseriu („Transformerių“ (angl. „Transformers“) serija). Aktorius nepraleido progos šiek tiek pajudinti ant aukšto pjedestalo užkeltą režisierių, kurio juostose, kaip teigia S. Labeoufas, jis „visada svajojo filmuotis“ nuo pat vaikystės.

„Taigi, jūs esate čia ir suprantate, kad nepažįstate to Spielbergo, apie kurį svajojote – jūs susiduriate su visiškai kitokiu Spielbergu, visiškai kitokioje jo karjeros stadijoje. Tai jau nebe režisierius, o pagal visuomenės nuomonę parsidavinėjanti kekšė!“, tiesmukai rėžė aktorius. Tiesą sakant, S. Labeoufas gana smarkiai kritikavo slogiąją S. Spielbergo režisūros pusę: „Visi turėdavo būti kruopščiai pasiruošę – pavyzdžiui, reikia kad jūs pasakytumėte tą ar kitą frazę per 37 sekundes… Jūs tą darote kokius penkerius metus, kol ima atrodyti, kad jūs pats nebemokate to, iš ko užsidirbate pragyvenimui“.

„Nemėgstu savo filmų, sukurtų kartu su S. Spielbergu. Vienintelis, kuris man patinka – tai pirma „Transformerių“ dalis“, atviravo aktorius.

S. Labeoufą taip pat paveikė ne itin šilta publikos ir kritikų reakcija į „Indianą Džonsą ir krištolinės kaukolės karalystę“ (angl. „Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull“, 2008 m.): „Šiam vaidmeniui ruošiausi pusantrų metų, filmas išleidžiamas ir galų gale viskas priklauso nuo jūsų [red. nuo blogos kritikos]. Va būtent tai labiausiai ir žeidžia“. Prisimindamas to paties S. Spielbergo jam duotą patarimą neskaityti kritikų atsiliepimų, S. Laboeuf replikuoja: „Aš tiesiog negaliu to nedaryti. Man, asmeniškai, neskaityti kritikos yra tas pats, kaip nedalyvauti visuomeniname gyvenime“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles