Pilnėja „Ledo šalies 2“ aktorių kolektyvas

Pilnėja „Ledo šalies 2“ aktorių kolektyvas

2013-aisiais pasirodė vienas sėkmingiausių animacinių filmų kino istorijoje. „Disney“ miuziklas „Ledo šalis“ (angl. „Frozen“) apdovanotas dviem oskarais, BAFTA prizu bei auksiniu gaubliu. Vien filmas uždirbo daugiau nei milijardą JAV dolerių, neskaičiuojant šalutinių projektų ir atributikos. Juosta padarė ir didžiulę įtaką popkultūrai. Vargu ar yra kitas animacinis filmukas, apie būtų tiek daug kalbama. 2015-iaisiai paskelbta apie antrąją dalį, o šiuo metu filmas jau kuriamas.

„Ledo šalyje 2“ pasirodys ir naujų personažų. Šiuo metu kino studija „Disney“ tariasi su aktoriais Evan Rachel Wood  ir Sterlingu K. Brownu. Jų balsais greičiausiai ir prabils naujieji herojai. Evan Rachel Wood  puikiai žinoma dėl savo vaidmens seriale „Vakarų pasaulis“ (angl. „Frozen“), kur įkūnijo vieną pagrindinių veikėjų Dolores. Sterlingu K. Brownas vaidino pirmajame serialo „Amerikietiško nusikaltimo istorija“  sezone (angl. „The People v. O. J. Simpson: American Crime Story“).

Kokius personažus aktoriai įgarsins kol kas dar nežinoma. Kas dar įdomu, nėra oficialiai paskelbta, ar naujasis filmas taip pat bus miuziklas. Aišku, sunku įsivaizduoti „Ledo šalį“ kurioje nebūtų dainuojama. Galbūt dainuojant išgirsime ir Evan Rachel Wood  bei Sterlinga K. Browną.

Naujame filme išvysime ir pirmosios dalies personažus. Idina Menzel, Kristen Bell, Joshas Gadas vėl įgarsins Elsą, Aną ir Olafą. Juosta pasirodys 2019-ųjių lapkritį.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles