Jake‘as Gyllenhaalas suvaidins „Sicario: narkotikų karas“ režisieriaus filme

Jake‘as Gyllenhaalas suvaidins „Sicario: narkotikų karas“ režisieriaus filme

Kanadiečių režisierius Denisas Villeneuve‘as trečią kartą padirbės su Jake‘u Gyllenhaalu. Anksčiau jie bendradarbiavo filmuose „Priešas“ (angl. „Enemy“) ir „Kaliniai“ (angl. „Prisoners“), o visai greitai aktorius ir režisierius vėl susitiks filmavimo aikštelėje ekranizuojant Jo Nesbo romaną „Sūnus“ (angl. „Son“).

2014 metais norvegų rašytojo romano teises į ekranizaciją įsigijo studija „Warner Bros.“, o juostą režisuoti buvo pasiryžęs Chaningas Tatumas. Tačiau projektas taip ir nepajudėjo iš vietos. Šiuo metu jo teisės priklauso kompanijai „Nine Stories“, kuriai vadovauja J. Gyllenhaalas.

Knygos siužeto epicentre atsiduria daug žadantis imtynininkas Sonis Luftusas, kuris per trumpą laiką praranda visą savo ateitį. Vieną dieną jo policininkas tėvas nusižudo, o jis pats apkaltinamas dalykais, kurių nepadarė. Vyras atsisėda į kalėjimą, tačiau po 12 metų sėdėjimo už grotų jis sužino visą tiesą apie savo tėčio mirtį. Tai pastumia Sonį pabėgimui iš kalėjimo ir negailestingam kerštui.

Kada planuojamas juostos filmavimas ir kada filmas pasieks kino teatrus, nepranešama. Tikėtina, kad režisierius D. Villeneuve‘as imsis šio projekto iš karto po to, kai baigs „Bėgančio skustuvo ašmenimis 2“ (angl. „Blade Runner 2“) filmavimą, kurio premjera numatyta 2017 m.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles