Filmas apie Freddie Mercury rado pagrindinį aktorių ir režisierių

Filmas apie Freddie Mercury rado pagrindinį aktorių ir režisierių

Serialo „Ponas Robotas“ („Mr Robot“) žvaigždė Rami Malekas vaidins legendinės grupės „Queen“ vokalistą Freddie Mercury, praneša „Rolling Stone“. Filmą režisuos „Įprastų įtariamųjų“ („The Usual Suspects“) bei X-menų filmų serijos režisierius Bryanas Singeris.

Filmas vadinsis taip pat, kaip ir viena žymiausių grupės „Queen“ dainų – „Bohemian Rhapsody“.

B. Singeris žinią, kad režisuos filmą, patvirtino įdėdamas nuotrauką savo „Instagram“ paskyroje.

Beveik prieš metus buvo paskelbta, kad „Visko teorijos“ („The Theory of Everything“) scenaristas Anthony McCartenas imsis filmo istorijos.

Biografinis filmas apie Freddie Mercury patyrė daug sunkumų, kai jį dėl įvairių priežasčių paliko vieni ar kiti kūrėjai. Borato ir Bruno „tėvas“ Sacha Baronas Cohenas turėjo vaidinti dainininką, bet paliko projektą dėl nesutarimų su likusiais grupės „Queen“ nariais. Muzikantai su aktoriumi nesutarė, kaip turėtų būti vaizduojami patys gašliausi ir nepadoriausi F. Mercury gyvenimo epizodai.

Aktoriui palikus projektą, grupės gitaristas Brianas May teigė, jog Sacha Barono Coheno ankstesni komedijiniai vaidmenys galėjo atitraukti žiūrovus nuo filmo esmės.

Tuo tarpu pats Sacha Baronas Cohenas papasakojo vieną kontraversišką epizodą. „Vienas grupės narys, nesakysiu kuris, vieną kartą man sako: „Tai bus toks geras filmas, nes jo viduryje įvyksta nuostabus dalykas.“ Aš jo paklausiau, kas įvyksta viduryje filmo, o jis man atsakė, kad toje vietoje miršta Freddie“.

Pagal tuo metu parašytą scenarijų antroji pusė filmo turėjo koncentruotis į „Queen“ karjerą po 1991 metais įvykusios vokalisto mirties.

Vėliau F. Mercury turėjo vaidinti Benas Wishaw, o filmą režisuoti Dexteris Fletcheris. Tačiau 2014 metais jie abu paliko projektą.

Tikėkimės, kad po daugybės kūrybinių nesutarimų Freddie Mercury filmas pagaliau pasieks didžiuosius ekranus. Jei per artimiausią laiką niekas nesusipyks, tai filmo kūrimas prasidės jau kitais metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles