Bus kuriama nauja Paulo Coelho romano „Alchemikas“ ekranizacija

Bus kuriama nauja Paulo Coelho romano „Alchemikas“ ekranizacija

Kino kompanija „Legendary Entertainment“ įsigijo rašytojo Paulo Coelho romano „Alchemikas“ filmų, televizijos ir papildomas teises. Visa tai dėl naujo projekto, kuriam kino kompanija ir vadovaus – kartu su „Sony“ „TriStar Pictures“ ir „Palmstar“ bus kuriama nauja romano „Alchemikas“ ekranizacija.

Dramaturgas ir britų scenaristas Jackas Thorne’as, kuris adaptavo scenarijų hitu tapusiam filmui visai šeimai „Gerumo stebuklas“ (angl. „Wonder“) ir „Netflix“ nuotykių filmui „Enola Holmes“, prisijungs ir prie šios istorijos ekranizavimo parašydamas scenarijų. J. Thorne’as yra pelnęs BAFTA ir „Tony“ apdovanojimus, Didžiosios Britanijos rašytojų gildijos apdovanojimą už išskirtinį indėlį į rašymą ir Karališkosios televizijos draugijos apdovanojimą už išskirtinį indėlį britų televizijai. Jo televizijos darbai  apima tokius projektus kaip serialas „His Dark Materials“ ir „Kodas: L.O.B.I.A.I.“ (angl. „National Treasure“, taip pat „Netflix“ filmą „The Swimmers“ bei pjeses „Haris Poteris ir prakeiktas vaikas“ bei „Motyvas ir užuomina“.

Romanas „Alchemikas“ pasakoja apie jauną Andalūzijos piemenį Santjagą, kuris palieka gimtuosius namus Ispanijoje ir iškeliauja į Egiptą, tikėdamasis ten surasti lobį. Keliaudamas jis sutinka paslaptingą alchemiką, atranda gyvenimo ir sėkmės paslaptis, pasiekia savo svajonę ir sutinka didžiąją meilę. Iš pradžių 1988 m. parašytas portugalų kalba, P. Coelho romanas tapo tarptautiniu bestseleriu ir jam priklauso daugiausiai išversto gyvo autoriaus kūrinių rekordas. Romanas „Alchemikas“ pelnė keletą literatūrinių apdovanojimų, įskaitant Grand Prix Litteraire Elle, Nielsen auksinės knygos apdovanojimą ir Corine tarptautinį grožinės literatūros apdovanojimą.

Filmų studija „TriStar Pictures“ platins filmą visame pasaulyje pagal praėjusiais metais paskelbtą susitarimą dėl partnerystės su „Legendary“ kino kompanija. Romanas „Alchemikas“ turėjo ilgą ir vingiuotą kelią iki didžiojo ekrano. Tai, kad istorija sulauks ekranizacijos, buvo paskelbta dar 2016 m. rugsėjį, pranešant, kad projektui vadovaus „Cinema Gypsy“ atstovas, aktorius Laurence’as Fishburne’as.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles