Cate Blanchett vaidins Guy Maddino filme „Gandai“

Cate Blanchett vaidins Guy Maddino filme „Gandai“

Oficialiai patvirtinta, kad aktorė Cate Blanchett jungiasi prie naujo projekto – kino kūrėjo Guy Maddino filmo „Gandai“ (angl. „Rumors“), kuris turėtų būti pradedamas filmuoti jau spalio 9 d.

Kaip pranešama, naujo filmo scenarijaus autorius G. Maddinas, kuris juostą taip pat ir režisuos, drauge su savo ilgamečiais bendradarbiais kino kūrėjais Evanu Johnsonu ir Galenu Johnsonu. Paskutinis jų bendras filmas buvo „Žalias rūkas“ (angl. „The Green Fog“) – eksperimentinis projektas, interpretacija apie klasikinį Alfredo Hitchcocko filmą „Vertigo“. Filmas „Žalias rūkas“  sukurtas naudojant kadrus iš senų filmų ir televizijos laidų, nufilmuotų San Francisko rajone ir aplink jį esančiose vietovėse.

Naujausi aktorės C. Blanchett projektai – kompozitorės-dirigentės, kurios reputaciją staiga sugriauna jos asmeninio gyvenimo atskleidimai, vaidmuo filme „Tár“. Kiti jos įsimintini vaidmenys buvo atlikti filmuose „Aviatorius“ (angl. „The Aviator“) ir „Džesmina“(angl. „Blue Jasmine“), už kuriuos ji pelnė „Oskaro“ apdovanojimus. Taip pat itin didelio pasisekimo susilaukė jos vaidmenys filmuose „Elžbieta“ (angl. „Elizabeth“) , „Skandalo užrašai“ (angl. „Notes on a Scandal“), „Manęs čia nėra“ (angl. „I’m Not There“) ir „Kerol“ (angl. „Carol“).

Jos, kaip itin didelės kino žvaigždės prisijungimas prie juostos „Gandai“, laikomas itin sėkmingu bendradarbiavimo ženklu. Spėliojama, kad savo aktorių komandoje turint tokio lygio aktorę, šis Kanados nepriklausomas filmas turi visus šansus išsiveržti į pasaulinę rinką su platinimu ir kritikų pripažinimu. Manoma, kad dėl naujausio G. Maddino filmo buvo pasirašytas laikinas susitarimą su aktorių gildija, kad C. Blanchett galėtų dalyvauti projekte nepažeidžiant Holivudo aktorių streiko apribojimų.

Scenaristas ir režisierius G. Maddinas turi puikios patirties pasakojant siurrealistinius pasakojimus tokiuose filmuose kaip „Pasaulio širdis“ (angl. „The Heart of the World“), „Rakto skylutė“ (angl. „Keyhole“), „Ledo nimfų prieblanda“ (angl. „Twilight of the Ice Nymphs“), „Caarts Bend the Knee“ ir „Liūdniausia muzika pasaulyje“ (angl. „The Saddest Music in the World“). Tai filmai, kurie puikiai pasirodo filmų festivaliuose bei specialiuose kino seansuose. Jo 2007 m. filmas „Mano Vinipegas“ (angl. „My Winnipeg“) buvo vertinamas kaip pagirtina ir pašiepianti odė jo gimtajam miestui.

Kitų detalių apie filmą „Gandai“ kol kas nėra, turint omenyje, kad jis vis dar yra ankstyvoje kūrimo stadijoje. Tačiau bendradarbiaujant C. Blanchett ir G. Maddinui – abiem savo srities milžinams – žiūrovai gali tikėtis dar vieno rekordus mušančio C. Blanchett ir G. Maddino filmo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles