Marvel 2019 metais tikisi atgauti teises į Iksmenus ir Fantastiškąjį ketvertą

Marvel 2019 metais tikisi atgauti teises į Iksmenus ir Fantastiškąjį ketvertą

„Marvel Studios“ ankstyvais 2019 metais tikisi atgauti teises į „Iksmenus“ (angl. „X-Men“) ir „Fantastiškąjį ketvertą“ (angl. „Fantastic Four“). „Iksmenų“ ir „Fantastiškojo ketverto“ teisės buvo atskirtos nuo daugumos „Marvel“ visatos daugiau nei du dešimtmečius. „Marvel Comics“ filmų apie mutantus teises pardavė „20th Century Fox“, o tai leido jiems 2000-aisiais metais sukurti pirmąjį „Iksmenų“ filmą, kuris galima sakyti, kad pradėjo visą superherojų bumą.

Multimedijos gigantas „Disney“ yra pilnai įsigijęs „Marvel“ ir šiuo metu baigia išpirkti skirtingas „21st Century Fox“ dalis, nors ir sandėris nėra galutinai užbaigtas. Tai reiškia, kad „Marvel“ kino visata gali smarkiai išaugti, o kartu su ja pasipildys ir galimų projektų sąrašas.

Nors nėra patvirtinta, kad „Marvel Studios“ naudos „Iksmenus“ ir „Fantastiškąjį ketvertą“ artimoje ateityje, bet jie gali greitai pradėti planavimus būsimiems filmams. Informaciją patvirtinęs Kevinas Feige‘as yra „Marvel“ prezidentas nuo 2007 metų ir taip pat vienas iš žmonių, kūrusių „Geležinį žmogų“ (angl. „Iron Man“). Nors jis oficialiai ir nepatvirtino naujai įsigytų teisų ateities, bet galime spėti, jog planų kūrimas prasidės iškart, kai bus pasirašytos visos reikalingos sutartys.

Jeigu kokie nors „20th Century Fox“ „Marvel“ veikėjai ir prisijungs prie „Marvel“ kino visatos, greičiausiai išvystume „Fantastiškąjį ketvertą“. Pirmoji „Marvel“ šeima natūraliai pritaptų prie kitų „šeimai draugiškų“ filmų, turinčių ryškų komiksų atspalvį. Taip pat jo serijos filmai yra absoliučiai nebekuriami ir neturi nė vieno atgarsio apie galimus ateities filmus ar jų kūrimus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles