M. McConaughey’is suvaidins bėgimo paslaptis bandantį įminti žurnalistą

M. McConaughey’is suvaidins bėgimo paslaptis bandantį įminti žurnalistą

Aktorius Matthew McConaughey‘is rado naują neįprastą projektą, kuriame suvaidins bėgimo paslapčių beieškantį žurnalistą. Filmas „Gimęs bėgti“ (angl. „Born to Run“) bus paremtas pagal 178 savaites „New York Times“ bestseleriu buvusį Christopherio McDougallo romaną „Gimęs bėgti: Slapta gentis, superatletai ir didžiausios lenktynės, kurių pasaulis nematė“ (angl. „Bor to Run: A Hidden Tribe, Super Athletes, And the Greatest Race the World Has Never Seen“).

Knygoje aprašoma istorija apie apdovanotą žurnalistą ir dažnai susitraumuojantį bėgiką, kuris išvyko į uždarus ir mirtinos Vario kalnus Meksikoje. Žurnalistas siekia sužinoti ten gyvenančios Tarahumaros indėnų genties paslaptį, kai vietiniai gali nubėgti šimtus kilometrų nesustodami pailsėti ir nepatirdami traumų. Jis prisijungia prie genties, siekdamas įminti paslaptį ir iškeliauja iš Harvardo mokslų laboratorijos į saulės nualintus slėnius ir stingdančias Šiaurės Amerikos kalnų viršūnes, kur nuolat augantis ultra-bėgikų skaičius bando nugalėti save ir pranokti savo galimybes.

Knyga ne tik buvo, bet vis dar yra be galo populiari. Dar ir dabar kas mėnesį yra nuperkama po 10 tūkstančių knygų egzempliorių. Šis kūrinys net įžiebė „basakojų bėgikų judėjimą“, pradujusį 2 milijardų vertės specialių „basų kojų tipo“ avalynės industriją.

M. McConaughey‘iui tai nėra visiškai kitoks filmas. Anksčiau vaidinęs romantinėse komedijose aktoriai labai smarkiai pakeitė savo karjeros vaidmenų pasirinkimus ir dabar dažniausiai atlieka rimtus vaidmenis. Pradėjęs nuo „Purvo“ (angl. „Mud“), baigęs „Dalaso klubu“ (angl. Dallas Buyers Club“), už kurį pelnė Oskaro statulėlę, pernai jis pasirodė Christopherio Nolano kosminėje odisėjoje „Tarp žvaigždžių“ (angl. „Interstellar“).

Kada pasirodys „Gimęs bėgti“ dar nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles